.

.

GONEBIN Tatil Gnome El Yapımı İsveç Tomte, Noel Elf Dekorasyon Süsler Teşekkürler Veren Gün Hediyeleri İsveç Cüceler Tomte, Ev Masa Süsler Noel Gnome Dekor

GONEBIN Tatil Gnome El Yapımı İsveç Tomte, Noel Elf Dekorasyon Süsler Teşekkürler Veren Gün Hediyeleri İsveç Cüceler Tomte, Ev Masa Süsler

₺ 28.17

Malların miktarı
Stokta

Handmade El yapımı : Her biri ayrı ayrı sevgi dolu el yapımı!. Holiday Tatil hediyesi - - - Sevimli peluş gelenekseldir ve tatil ruhunu yaymak için mükemmeldir.Masanıza ve ev dekorasyonunuza şenlikli bir katkı olacaktır. Material Malzeme - - - Vücudu ve şapkası kahverengi yumuşak keçe, burun için yün, uzun beyaz sakalı için lif ve poz vermek için uzun şapkasında bir telden yapılmıştır!Ağırlıklı bir taban, kendi başına ayakta durabilmesini sağlar. Holiday Tatil zamanında aile evine mükemmel bir Tatil hediyesi.Şartname : Malzeme : dokunmamış kumaş, peluş kumaş, fırçalanmış Kumaşboyutu : 31x16 cm (12. 2x6. 29 inç) Paket inclued : 1 pc Bez Bebe Knot : Boyutu manuel ölçüm bazı hata olabilir, bu aralığında ±1 cm, gerçek boyutu tabi olacaktır gerçek nesne.Farklı aydınlatma ve çekim koşulları nedeniyle, görüntünün rengi gerçek üründen farklı olabilir.Lütfen gerçek ürüne bakın.

Ürün Özellikleri

Material:
non-woven fabric, plush fabric, brushed fabric
Size:
31 x 16cm (12.2 x 6.29inch)
Package inclued:
1pc Cloth Doll :
The size of the manual measurement may have some error, it is within the range of ±1 cm, the actual size shall be subject to the actual object. :
Due to different lighting and shooting conditions, the color of the image may differ from the actual product. Please refer to the actual product. :

Alıcılar da