.

.

Tel Striptizci,Zhushan Mini Otomatik Tel Striptizci ve Kesici, Ağır Tel Sıyırma Aracı 2 inç, 28-10AWG için çalıştı (0.08-6mm2'ye benzer)

Tel Striptizci,Zhushan Mini Otomatik Tel Striptizci ve Kesici, Ağır Tel Sıyırma Aracı 2 inç, 28-10AWG için çalıştı (0.08-6mm2'ye benzer)

₺ 35.97

Malların miktarı
Stokta

【Sıyırma Aralığı】 Tek iletkenli 28-10 AWG ( 0.08-6mm2'ye benzer)telli veya katı tel ile çalışır. 【Multifunctional】With kendinden ayarlı çeneleri için şerit tel.Şerit uzunluğunu gereksinimlere göre sabitleyin, birçok tel tipi üzerinde çalışın. 【Geliştirilmiş Tasarım】 Kavrama, el ve bilek üzerindeki stres ve gerginliği azaltır ve kolay sıyırma sağlar.Çelik sıkma çeneleri tel üzerinde güçlü bir tutuş sağlar. 【Uyarı】 Çelik şeritler ve cam elyaf naylondan yapılmıştır; tel sıyırma için uygundur; Bakır,kablo ve alüminyumun kesilmesi wire.Do çelik malzemeyi kesmek için kullanmayın. 【Satış Sonrası Servis】 Lütfen satın almadan önce açıklamayı ve özellikleri okuyun.12 ay para iade garantisi sunuyoruz.Tek çoklu kabloların ve 28-10 AWG tellerin plastik veya kauçuk yalıtımını sıyırmak için.Sıyırma çapı, farklı tel kesitleri için otomatik olarak ayarlanabilir.Kolay değiştirilebilir bıçak, plastik çeneler ve ayarlanabilir uzunlukta durdurma ile. 1x Otomatik Tel Striptizci.Tek çoklu kabloların ve 28-10 AWG tellerin plastik veya kauçuk yalıtımını sıyırmak için.Sıyırma çapı, farklı tel kesitleri için otomatik olarak ayarlanabilir.Kolay değiştirilebilir bıçak, plastik çeneler ve ayarlanabilir uzunlukta durdurma ile. 1x Otomatik Tel Striptizci.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da