.

.

ZOSI 8CH 5MP-Lite Ev Güvenlik Gözetleme Sistemi, H. 265 + 8CH 5MP-Lite HD-TVI CCTV DVR ve 8 adet 1080 P Kapalı Açık Hava Kameralar ile 80ft Gece Görüş, HİÇBİR Sabit Disk (Yenilenen)

ZOSI 8CH 5MP-Lite Ev Güvenlik Gözetleme Sistemi, H. 265 + 8CH 5MP-Lite HD-TVI CCTV DVR ve 8 adet 1080 P Kapalı Açık Hava Kameralar ile

₺ 509.97

Malların miktarı
Stokta

Bu Sertifikalı Yenilenmiş ürün, yeni gibi görünmek ve çalışmak üzere test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır.Yenileme işlemi işlevsellik testi, temel temizlik, muayene ve yeniden paketlemeyi içerir.Ürün, ilgili tüm aksesuarlarla birlikte gönderilir, en az 90 günlük garantilidir ve genel bir kutuya gelebilir.Yalnızca yüksek performanslı bir bara sahip seçkin satıcılar Sertifikalı Yenilenmiş ürünler sunabilir .H. 265 / H. 265 + 8 CH 5 MP Lite HD-TVI DVR-Veri sıkıştırma oranını iki katına çıkarabilen, düşük bit hızında bile yüksek kaliteli videoyu koruyabilen gelişmiş H. 265 teknolojisi ile depolama alanını en üst düzeye çıkarmanıza ve ultra uzun kaydın keyfini çıkarmanıza olanak tanır.IP67 Hava Koşullarına Dayanıklı Kamera, 80ft Gece Görüşü-Alüminyum Metal vandal geçirmez ve Su Geçirmez,en zorlu dış ortam koşullarına, 3 Eksenli Kamera Standına, yağmurlu veya karlı günlerde sorunsuz kullanım için braketten kabloya dayanabilir.Dahili 24 adet IR LED, Kameranın otomatik IR-CUT filtresi ile gece veya gündüz net ve net bir görüntü elde edin, Toplam karanlıkta 80ft gece görüşüne ve ortam ışığında 130ft Gece görüşüne kadar.Fazla 3.0 Lux gece görüş renk olduğunu.Her zaman her yerde.. ücretsiz App ZOSİ akıllı görüntüleme Wi zaman her yerde Akıllı telefon desteği-Fi veya 2 G/3 G/4 G ile akıllı aygıtlarda canlı görüntüleme ve Oynatma için internet bağlantısı Ücretsiz bir uygulama olan her yerde evinizde ya da iş üzerinde bir Kontrol kameraları tüm görmenizi sağlar.Hayır Bu sistem sabit disk ile gelmiyor Sabit DiskVardır.3,5 inç SATA 500 GB ila 2 TB sabit sürücüyü monte etmek gereklidir.DVR, dahili olarak depolanan en eski görüntülerin üzerine otomatik olarak yazılacak şekilde ayarlanabilir veya bu video dosyalarını USB ile bir bellek çubuğuna veya harici sabit sürücüye aktarabilirsiniz.H. 265 + 5 MP Lite Güvenlik DVR.Destek USB disk yedekleme.Video çıkışı : HDMI / VGA / CVBS.Uzaktan ve yerel görüntüleme veya oynatmayı destekleyin.Gelişmiş ve Özelleştirilebilir Hareket Algılama.Güvenli ve Akıllı Recording.No Belirli Alanlar için Kayıt.Bu ürün kablolama gerektirir.Kurulumdan önce tüm ürünleri test etmeniz şiddetle tavsiye edilir.H. 265 + 5 MP Lite Güvenlik DVRSupport USB disk backup Video çıkışı : HDMI / VGA / CVBSSupport uzaktan ve yerel görüntüleme veya playback Advanced ve Özelleştirilebilir Hareket Detection Secure ve Akıllı Recording No Belirli Alanlar için Kayıt.Bu ürün gerektirir cabling.It kurulumdan önce tüm ürünleri test etmeniz şiddetle tavsiye edilir.bu güvenlik sistemi internet olmadan iyi çalışabilir.Telefonda veya dizüstü bilgisayarda uzaktan görüntülemek istiyorsanız, dvr'yi internete bağlamanız gerekir.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da