.

.

HOTBEST 2.7 M / 9FT Noel Çelenk Süslemeleri 50 LED ışıkları ile Yapay Dekore çelenk konileri, Duvarlar için Kırmızı Meyveler Merdiven Şömineler Noel çelenk süslemeleri (ışıkları ile, 2.7 M / 9FT)

HOTBEST 2.7 M / 9FT Noel Çelenk Süslemeleri 50 LED ışıkları ile Yapay Dekore çelenk konileri, Duvarlar için Kırmızı Meyveler Merdiven

₺ 131.97

Malların miktarı
Stokta

【Yüksek Malzeme】 PVC çevre koruma ve yangın önleme malzemesinden yapılmış, yapay çelenk birçok occation ile iyi olabilir, dayanıklı ve uzun süre kullanılabilir. 【Size】2.7 M / 9 FT Noel Çelenk Süslemeleri Yapay Dekore Çelenk ile Konileri, Duvarlar için Kırmızı Meyveler Merdiven Şömineler Noel Çelenk Süslemeleri, ev dekorasyon için mükemmel bu Noel. 【Akülü LED Işıklar】 50 LED ışıkla önceden gerilmiş Noel Çelenk Dekoru.İki vites ayar modu : biri her zaman parlak, biri yanıp sönüyor.Garland'ın LED ışıkları 3 adet AA pil ile çalışır (dahil değildir).Güç kablolarıyla sınırlı kalmayacaklar.İstediğin yere asabilirsin. 【En iyi Noel Süsleri】 Çam kozalağı ve kırmızı meyve vb. Gibi çeşitli gadget'ları,gerçekçi görseller ve hisler için el yapımı asma içerir, mobilyalarınıza yumuşak bir festival atmosferi katar. 【Geniş Uygulama】 Noel partileri, düğünler, yatak odaları, bahçeler, oteller vb.Için uygundur. Noel'e daha şenlikli bir atmosfer getirerek, festivalinizin, partilerinizin unutulmaz ve etkileyici olmasına izin verin. 1.8 M / 6 FT Noel çelenk dekor 30 LED ışıkları ile önceden gerilmiş. 2.7 M / 9 FT Noel çelenk dekor 50 LED ışıkları ile önceden gerilmiş.İki vites ayar modu : biri her zaman parlak, biri yanıp sönüyor.Garland'ın LED ışıkları 3 adet AA pil ile çalışır (dahil değildir).Güç kablolarıyla sınırlı kalmayacaklar.İstediğin yere asabilirsin. 1.8 M / 6 FT veya 2.7 M / 9 FT Noel Çelenk Süslemeleri Yapay Dekore Çelenk Konileri ile,Duvarlar için Kırmızı Meyveler Merdiven Şömineler Noel Çelenk Süslemeleri.Çam kozalağı ve kırmızı meyve vb. Gibi çeşitli gadget'ları, gerçekçi görseller ve hisler için el yapımı asma ekleyin, mobilyalarınıza yumuşak bir festival atmosferi ekleyin.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da