.

.

Sıcak su şişesi LIU-Mikrodalga ısıtma silikon çanta, sıcak ve soğuk tedaviler Ağrılı rahatlatmak, adet krampları,hediye için yeni yıl ve sevgililer günü (Renk: Pembe)

Sıcak su şişesi LIU-Mikrodalga ısıtma silikon çanta, sıcak ve soğuk tedaviler Ağrılı rahatlatmak, adet krampları,hediye için yeni yıl

₺ 228.00

Malların miktarı
Stokta

Çift amaçlı soğuk ve sıcak : Ellerinizi ısıtarak veya sıkıştırarak kışın ağrıyı hafifletmek için sıcak su şişesi olarak kullanın.Bir buz paketi olarak kullanılan soğuk kompresler, spor burkulmalarının ağrısını hafifletir, şişmeyi ve ısı dağılımını azaltır.Mikrodalga ısıtma : Soğuk suyla doldurabilir ve mikrodalgayı doğrudan ısıtmak için kullanabilir, sıcak su enjekte etme ve haşlanmayı önleme sorununu ortadan kaldırabilirsiniz (mikrodalga ısıtma süresi 3 dakikadan fazla değildir ve güç 800w'dan azdır).Silikon sıcak su şişesi : Silikon malzeme, güvenli ve kokusuz, rahat ve narin.Geniş kalibreli tasarım su enjeksiyonu için uygundur.Hafif ve taşınabilir : kapasite 300ml, boyut : 95 X90 X110mm, kolay taşıma için kolayca büyük bir cebe veya çantaya konabilir.İdeal hediye : hoş görünüm, taşınabilir tasarım, sıcak su şişesi çoğu insan tarafından sevilecek, kış, Noel, Şükran Günü, Yeni Yıl ve diğer tatillerde aileniz veya arkadaşlarınız için sıcak bir hediye.Ürün parametresiadı : Karikatür sıcak su şişesiürün malzemesi : silika jel + PC + PAWater enjeksiyon kapasitesi : 300mlİnstructions : Kullanım için doğrudan sıcak su enjekte edin1. Yanıkları önlemek için lütfen kaynar sıcak su enjekte etmeyin.Enjekte edilen sıcak suyun sıcaklığı yaklaşık 80°C'dir ve enjekte edilen su miktarı sıcak su şişesinin kapasitesinin 3 / 4'ü kadardır.2. Fazla havayı boşaltın ve kapağı sıkın3. Sızıntı olup olmadığını kontrol etmek için kapağı sıkın ve ters çevirin ve suyu bir bezle kurulayın microw Mikrodalgada kullanın1. Torbayı soğuk suyla doldurun (suyla doldurduğunuzdan ve kapağı sıktığınızdan emin olun)2. Su sızıntısı olup olmadığını kontrol etmek için kapağı sıkın ve ters çevirin ve bir bezle kurulayın.3. Bir mikrodalga fırına koyun ve ≤2-3 dakika ısıtın, güç ≤800 W, (ışık dalgası modunda ısıtılamaz) ◆ Not : Isıtma sırasında genleşme gibi beklenmedik bir durum varsa, lütfen hemen ısıtmayı durdurun, mikrodalgayı hemen açmayın.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da