.

.

Ayak banyosu,Meşe Ayak Banyosu Barre, Pürüzsüz ve Narin Pedikür Varil, Ev Kaplıca Yetişkin Pedikür Ayak Banyosu Heightening (Renk: Kapaklı) (Renk: Kapaksız)

Ayak banyosu,Meşe Ayak Banyosu Barre, Pürüzsüz ve Narin Pedikür Varil, Ev Kaplıca Yetişkin Pedikür Ayak Banyosu Heightening (Renk: Kapaklı)

₺ 105.00

Malların miktarı
Stokta

★Yüksek kaliteli ahşap-dayanıklı, su emici ve korozyona dayanıklı, net doku ve daha az ahşap düğüm, iyi çapaksız yalıtım, pürüzsüz doku ve su sızıntısı yok. ★ namlu duvar kalınlığı : 1.7 cm, en yüksek su seviyesi 31cm. ★Özellikler : uzun ömürlü yalıtım, sıcak vücut, rahatla. ★İnsanlaşmış tasarım-gömülü alt : sızıntı yok, alt yok, iyi yük. ★ Pratik ve güzel - paslanmaz çelik varil çember : anti-pas, su kaçağı, süper dayanıklı. *** Ayak banyosu, vücudun bu sık sık aşırı çalışan ve unutulmuş kısmında kas gerginliğini rahatlatmaya ve hafifletmeye yardımcı olacaktır.Ayak küveti, rahat bir evde size bakarken yorgunluğu gidermenize yardımcı olacaktır.Isıtılmış su soğuk ayakları ısıtırken titreşim kasları, tendonları ve bağları gevşetir.Köpük temiz, tazelenmiş ve detoksifiye edilirken suyun sıcaklığını hissedin.Masaj ayak spa ayak sorunları olan insanlar için idealdir.♦Malzeme : Ahşap Ahşap Malzeme : Meşe ♦ Su seviyesi yüksekliği : 25 CM veya daha fazla ♦ Masaj ile : Hayır ★ Meşe mükemmel stabilite, dayanıklılık, su sıcaklığı direnci, nem direnci, doğal, çevre koruma, sağlık★[Fonksiyon] Ahşap ayak banyosundaki ayak banyosu yorgunluğu gidermek için kullanılabilir ve uykuyu iyileştirir.★Uygulanabilir sahneler : banyo, oturma odası, yatak odası, ayak spa, otel, vb. Effective Etkili ayak banyosu yöntemi : Ayakları ıslatmaya başlarken, önce ayağın arkasına değil, az miktarda sıcak su dökün, su sıcaklığı çok sıcak olmamalıdır, yaklaşık 40 °C uygundur.Daha sonra, su sıcaklığı düştükçe, yavaş yavaş sıcak su ekleyin, ayaklar kırmızıya dönene kadar su sıcaklığını koruyun, tüm vücudun termal hissi vardır ve hafifçe terlenebilir.【not】1. Aydınlatma sorunları nedeniyle, ürünler ve resimler hafif bir renge sahip olabilir, lütfen gerçek ürüne bakın.2. Ürün doğal ahşaptan yapıldığından, doku görüntüden biraz farklı olabilir.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da