.

.

Numblartd 16.4 Ft 10x6. 5mm Alüminyum bordür zinciri Bağlantı Bükülmüş Çapraz Kablo Zincirler-DIY Takı Yapma Malzemeleri Kolye Giyim Aksesuarları (Altın)

Numblartd 16.4 Ft 10x6. 5mm Alüminyum bordür zinciri Bağlantı Bükülmüş Çapraz Kablo Zincirler-DIY Takı Yapma Malzemeleri Kolye Giyim

₺ 38.97

Malların miktarı
Stokta

【Package ıncluded】 : 5 metre(16.4 ft); Her bağlantı boyutu : 10x6. 5mm. 【Material】 : alüminyumdan yapılmış, demir zincirden daha yumuşak, hafif ama mükemmel performansa sahip. 【Processing technology】 : Kaplama işlemi, solmaya kolay değil. 【Kullanımı kolay】 : gümüş bükülmüş bağlantı zinciri, düğümlenmeyi önlemek için bir makarada yuvarlanıyor; Kullanılmadığı zaman, sadece makaraya geri döndürün, kullanımı kolay ve kullanışlı, zinciri istediğiniz uzunlukta DIY yapabilirsiniz. 【Uygula】 : DIY kablo zincirlerimiz bilezik, kolye, halhal, anahtarlık, kolye, dekoratif giysi, pantolon, çanta yapmak için uygundur; Ayrıca, iki toka eklediğiniz sürece, el yapımınızı karşılamak için çok işlevli bir çanta zinciri olarak uygulanabilir. ihtiyaçlar.Boş zamanlarınızda arkadaşlarınız veya aile üyelerinizle bazı mücevher el sanatları yapabilir, el yapımı zamanın tadını çıkarabilir, kendi sanat eserinizi yaratabilir ve el yapımı becerilerinizi de kullanabilirsiniz.Not : Sarma riski, lütfen çocuklardan uzak tutun.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da