.

.

HWHCZ Kör nokta Aynaları Arabalar için Park yardımı Aynası, Kör nokta Aynaları BMW M4 ile Uyumlu, Kör Noktaları Ortadan Kaldıran 360°Döndürme, 2 Paket (Boyut: D)

HWHCZ Kör nokta Aynaları Arabalar için Park yardımı Aynası, Kör nokta Aynaları BMW M4 ile Uyumlu, Kör Noktaları Ortadan Kaldıran 360°Döndürme,

₺ 38.19

Malların miktarı
Stokta

Görüş alanınızı genişletin : Tüm dışbükey aynalar, 360 ° döndürme + 20 ° ayarlanabilir yan ayna kör noktası sağlayan, görüş açısını en üst düzeye çıkaran ve günlük sürüş güvenliğini artıran ayarlanabilir döner braket ile donatılmıştır.Bu kör nokta aynası otomobiller, kamyonlar ve minibüsler için idealdir.Kör noktaların giderilmesi : Kör nokta aynası, özellikle yoğun otoyollarda yüksek hızda sürerken, şerit değiştirirken veya geri giderken kazaları veya çarpışmaları önlemek için kör noktaları ortadan kaldırmak için aracın her iki tarafında geniş bir görüş alanı sağlayabilir.Mükemmel kalite : Dışbükey ayna ve çerçevesiz tasarım, bu yüksek çözünürlüklü cam size diğer kör nokta aynalarından daha net ve daha büyük görüntüler verebilir, IP65 su geçirmez, pas geçirmez, cam sislenmez, iç ve dış mekan kullanımı için uygundur.İki kurulum yöntemi : 1. Taban ile görüş açısı esnek bir şekilde değiştirilebilir; 2. Tabanı kullanmadan dikiz aynasına sabitlenmiştir.Kalite güvencesi ve taahhüdü : Bir yıllık değiştirme politikası sağlayın.Araba kör nokta aynası kör nokta ayna BMW M4 ile uyumlu diğer birçok araba models Shape : Uzun, düz, kare, sektörü, round Size : 1 engelleme görme, engelsiz viewİnstructions 2*Kör Nokta Mirrors Features : 360°dönme + 20°adjustable Advantages Sağlamak Hayır border Rotation açısı : Çerçevesiz tasarım, alan 30g Packing Hakkında 4 farklı sizes Material : Yüksek kaliteli ABS plastik taban, yüksek çözünürlüklü, cam, glue Color : Siyah base Weight : : : ile uyumlu değil, aynı zamanda Ürün Adı : Araba kör nokta mirror Applicable modelleri. Aracınızın dikiz aynasına göre doğru kör nokta aynasını seçin2. Görüş alanınız için en iyi konumu belirleyin3. Temizlemek ve kuru tutmak için iyi bir yer seçin4. Kör nokta aynasını dikiz aynasına yapıştırın5. En iyi viskoziteyi elde etmek için kör nokta aynasının 24 saat içinde suyla temas etmesine izin vermeyin.Kalite Güvencesi ve Taahhüdü : Bu ürün fabrikadan ayrılmadan önce kesinlikle test edilmiştir.Nakliye sırasında hasar görürse, ürünü sizin için hemen değiştireceğiz.Tüm ürünler bir yıllık değiştirme politikası sağlar.Hizmet : Ürünlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa veya bu ürünü kullanırken sorun bulursanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, tüm sorular 24 saat içinde cevaplandırılacaktır.Mutlu alışverişler!.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da