.

.

Raxinbang İskandinav Sevimli Hayvan Şekilleri Dekorasyon Masa Dekorasyon Depolama Rafları Anahtar Uzaktan Kumanda Süsler (Renk: Mavi)

Raxinbang İskandinav Sevimli Hayvan Şekilleri Dekorasyon Masa Dekorasyon Depolama Rafları Anahtar Uzaktan Kumanda Süsler (Renk: Mavi)

₺ 239.94

Malların miktarı
Stokta

1. Geometrik hayvanlar olarak ürün depolama tepsisi.Yüksek kaliteli evin yumuşak montajı ile dekore edilmiştir. 2. Seçilen yüksek kaliteli seramik malzemenin kullanımı.İşçilik, detay her yerde. 3. modern minimalist yaratıcı ev dekorasyonu, ev alanınızı süslemek için bir eserdir. 4. Bir den olarak, oturma odası süsleri, giriş, yatak odası, ev ve müze personality.It koleksiyoncuların sahip olması gereken bir şey. 5. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin, size yirmi dört saat içinde cevap vereceğiz. 1. Geometrik hayvanlar olarak ürün depolama tepsisi.Yüksek kaliteli evin yumuşak montajı ile dekore edilmiştir.2. Seçilen yüksek kaliteli seramik malzemenin kullanımı.İşçilik, detay her yerde.3. modern minimalist yaratıcı ev dekorasyonu, ev alanınızı süslemek için bir eserdir.4. Bir den olarak, oturma odası süsleri, giriş, yatak odası, ev ve müze personality.It koleksiyoncuların sahip olması gereken bir şey.5. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin, size yirmi dört saat içinde cevap vereceğiz.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da