.

.

23. 62x15. 75x28. 94 inç Mikrodalga Sepeti,mutfak rafı Programı,Fırın Standı,Raf Ünitesi Ağır Mutfak Depolama Sepeti 3 Katmanlı İş İstasyonu (Açık Bej)

23. 62x15. 75x28. 94 inç Mikrodalga Sepeti,mutfak rafı Programı,Fırın Standı,Raf Ünitesi Ağır Mutfak Depolama Sepeti 3 Katmanlı İş İstasyonu

₺ 119.97

Malların miktarı
Stokta

★★"HIZLI TESLİMAT ve MÜŞTERİ HİZMETLERİ" : bir sipariş sonra, biz hemen gemi olacak ve 3-7 iş günü içinde gelecek.Hasarlı veya eksik parçaları aldıysanız, hasar öğelerinin resimlerini bize sunabilirsiniz, O zaman size istediğiniz şekilde tatmin edici bir çözüm sunacağız(indirim veya değiştirme). ★ ★ Çok fonksiyonlu Mutfak Rafı : Mutfak depolama rafı, Mikrodalga Standı, baharat rafı Organizatörü, Mutfak iş istasyonu Rafı olmak için mükemmel bir seçimdir. 10 küçük kanca, bazı pişirme aletlerini asmayı kolaylaştırır.Kitabınızdan mutfak eşyalarına kadar her şeyi düzenli ve el altında tutun, mutfak, oturma odası, yatak odası, banyo için mükemmeldir. ★ ★ Çevresel Ahşap ve Çok Amaçlı Mutfak Rafı : sağlığınızı koruyan herhangi bir kimyasal bileşim içermeyen çevresel ahşap ve safety.It mutfak depolama rafı, Mikrodalga Standı, Raf, Baharat Rafı Organizatörü, Mutfak iş istasyonu Rafı, depolama rafı konteyneri olmak için mükemmel bir seçimdir. ★ ★ Sağlam ve Sağlam Yapı : mutfak depolama standı, yüksek kaliteli MDF levha ve Demir çerçeve ile üretilmiştir.Demir çerçeve büyük ağırlık kapasitesi sunar."X" tarzı tasarım daha fazla destek sağlar ve istikrar ve dayanıklılık sağlar. ★ ★ Hızlı Kurulum ve Kolay Temizlik : yardımcı sepet tablasının kendiniz monte edilmesi gerekir.Gerekli olan araçlar ve talimatlar package.It ayrıntılı talimatlarla bir araya getirmek kolaydır.Ve ıslak bezle kirli lekeyi pürüzsüz yüzeyden kolayca silebilirsiniz.Özellikler : 1. Yuvarlatılmış Köşeler : Çocukların çarpmasını önlemek için yumuşak yuvarlatılmış köşeler2. Taşınabilir Mutfak Arabası : Yüksek kaliteli ağır hizmet tipi tekerlekler (ikisi kilitlenebilir), mutfak arabası ihtiyacınız olan yere kolayca yuvarlanabilir. 3. Kancalar Dahil : 10 küçük kanca, pişirme aletlerinizi asmayı kolaylaştırır.Taşınabilir ve hafif yerden tasarruf sağlayan tasarım,minimum zemin alanına ihtiyaç duyar. 4. Mutfak düzenleyici raf, raf, bulaşık düzenleyici, mikrodalga fırın standı veya diğer mutfak aletleri olarak kullanılabilir.Tanıtımlar : Sizin için şanslı olan bu mutfak arabası, herhangi bir yemeği kırbaçlamayı kolaylaştırır.İki katlı raflı ajur, beyaz bitmiş bir tabana sahip olan bu sepet, kaseleri ve mutfak aletlerini hazırlarken hazır tutar, pürüzsüz üst kısmı ise mikrodalga fırınınız veya diğer temel ihtiyaçlarınız için mükemmeldir.Özellikler : 1. Malzeme : Orta Yoğunluklu Sunta 2. Ağırlık : 22 lbs 3. Boyutu : (23.62x15. 75x28. 94)" / (60x40x73. 5)cm (L x W x H) Paket İçerir : 1 x Raf.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da