.

.

360° Kapsamlı Temizlik için 2 Adet Çocuk U-Şekilli Diş Fırçası, Beyazlatma Masaj Diş Fırçası, Gıda Sınıfı Yumuşak Silikon Fırça Kafası, 2-12 Yaş Arası Çocukların Ağız Sağlığı için Bakım. (Yeşil, 2-6 Yaşında)

360° Kapsamlı Temizlik için 2 Adet Çocuk U-Şekilli Diş Fırçası, Beyazlatma Masaj Diş Fırçası, Gıda Sınıfı Yumuşak Silikon Fırça Kafası,

₺ 72.00

Malların miktarı
Stokta

● ● 【YARATICI U-ŞEKİLLİ tasarım】 Ergonomik U-şekilli fırça kafası, çocukların diş yapısının şekli ve mekaniği için uygundur.çocuk hassas dişetleri ve dişler için de önemli benzersiz. ● ● 【EMZİK sınıfı SİLİKON MALZEMELER】 Yumuşak emzik sınıfı silikon, dişlerin etrafında 360 derece yumuşak kenarlar, rahat bir fırçalama hissi sağlar, orijinal temizleme yolu, etkili derin temizlik, diş etlerine zarar vermez, çocukların emayesini korur. ● ● 【GÜZEL KARİKATÜR TASARIMI】 Diş fırçasının sevimli ve ilginç görünümü, çocukların diş fırçalamaya daha fazla ilgi duymasını sağlar.Bu çocukların sağlıklı uzun fırçalama alışkanlıkları geliştirmek hatta diş fırçası için istekli olmak. ● ● 【KONFOR ve GÜVENLİK】 Kolay kavrama kolları konfor ve kontrol sağlar,Çocuğunuzun fırçalamaya olan ilgisini artırmak için iki sevimli renk.Güvenli, hızlı ve kullanışlı, evde veya seyahatte kullanımı kolaydır. ● ● 【Nasıl Kullanılır】 Diş macununun bile sıkılmasını sağlamak için kullanmadan önce diş macununu sallayın.ön ve arka taraflara diş macunu.U şeklindeki diş fırçasını sola ve sağa sallayın.Kullandıktan sonra diş fırçasını durulayın.360 Kapsamlı temizlik beyazlatma masaj diş fırçası için çocuk u-şekil diş fırçası======================▶Özellikler : ● ● Bebeğin ilk dişinden başlayın●● Annelerin çocuklarına iyi ağız hijyeni geliştirmeleri için rehberlik etmesi gerekir alışkanlıkları ● ● Ürün U-şekilli yumuşak kauçuk fırça kafası, 360° akıllı diş temizleme, daha güvenli ve daha güvenli benimser●● Kullanımı kolaydır.diş macunu ve dişleri temizlemek için ağzınızda sallayın.Fırça kafası her açıdan temizlenebilir, böylece diş fırçalama basit bir şey haline gelir.● ● Çocukların dişlerini iyice temizlemek için tasarlanmış çocuk dişlerine benzer şekil.Çocuklar her zaman tatlı yemeyi severler, diş çürümesi ve diş çürümesi konusunda endişelenmenize gerek yoktur.===============▶Özellikler : Boyut : 2-6 yaşında, 98 uzun / 6-12 yaş, 103mm long Applicable kişi : 2-12 yaş baby Shelf Ömrü : 5 years Color : sıcak water Heat Yıkama pembe,yeşil,yellow Material : Silikon + PP Dezenfeksiyon Yöntemi : dayanıklı Sıcaklık : =====100°C======== ▶Paket Dahil================ : 1======❗❗❗NOT========2 × U-şekilli diş Fırçası========. Işık ve ekran farkı nedeniyle, öğenin rengi resimlerden biraz farklı olabilir.2. Lütfen ölçüm verileri için hafif sapmaya izin verin ve sipariş vermeden önce sakıncası olmadığından emin olun.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da