.

.

Meshforce M7 Tri-Band Tüm Ev Mesh WiFi Sistemi için Duvara Montaj WiFi Sinyalini İyileştirmek için Yakın ve Yüksek Monte Edin (Akrilikten Yapılmış, 2 Paket)

Meshforce M7 Tri-Band Tüm Ev Mesh WiFi Sistemi için Duvara Montaj WiFi Sinyalini İyileştirmek için Yakın ve Yüksek Monte Edin (Akrilikten

₺ 227.10

Malların miktarı
Stokta

【Meshforce M7 Yönlendirici için Mükemmel Uyumluluk】Meshforce M7 için özel olarak tasarlanmıştır. İyi yapılmış ve bir dekorasyon parçası kadar güzel görünüyor. 【Wi-Fi Alımını Geliştirin】Daha iyi Wi-Fi sinyali elde etmek ve herhangi bir su sıçramasından kaynaklanan kazara hasarı önlemek için Meshforce M7'yi daha yükseğe monte edin. 【Yerden tasarruf】Artık Meshforce M7'yi masaya yerleştirmenize gerek yok.Düzgün ve akıllı yap.(Meshforce M7 Wifi'nin kendisi dahil değildir). 【Dayanacak şekilde Üretilmiştir】 Bu Meshforce M7 s duvar montajı, sadece düzgün bir görünüm için değil, aynı zamanda uzun ömürlü performans için şeffaf akrilikten yapılmıştır. 【7/24 HİZMET】Herhangi bir soru veya sorun için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Seni koruduk!Okemeeo'da daha kullanışlı aksesuarlar mevcuttur.Meshforce M7 Tri-Band Tüm Ev Mesh Wi Fi Sistemi için Duvara Montaj (Akrilikten Yapılmış, 2 Paket).

Ürün Özellikleri

Alıcılar da