.

.

BZseed RGB Oyun Mouse Pad Genişletilmiş Büyük LED Mouse Pad Kaymaz Taban Bilgisayar Klavye fare altlığı Oyun Bilgisayarı/Dizüstü Bilgisayarlar/Ofis Masası (35. 5x15. 7x0. 2 inç, Siyah)

BZseed RGB Oyun Mouse Pad Genişletilmiş Büyük LED Mouse Pad Kaymaz Taban Bilgisayar Klavye fare altlığı Oyun Bilgisayarı/Dizüstü Bilgisayarlar/Ofis

₺ 69.90

Malların miktarı
Stokta

Masanız için Aydınlatın : RGB genişletilmiş mouse pad'de 9 statik ışık ve 3 dinamik ışık bulunur, çalışma ve oyun atmosferinizi daha serin ve daha keyifli hale getirir.Sizin için parlak/loş ışıklar.Genişletilmiş Fare ve Klavye Pedi : 31. 5x11.8x0. 16 inç, bu XXL mouse pad mükemmel maç klavye ve fare herhangi boyutları.Yeterli alan uygun telefon, tablet, PC, masanızın temiz ve derli toplu tutmak.Dayanıklı Malzeme, Yıpranma Yok, Yaygara Yok, Sıfır Kayma : Çevrili dikişli kenarlar maksimum dayanıklılık için yüzey soyulmasına karşı koruma sağlar.Kaymaz kauçuk taban, güvenli bir şekilde yerinde kalmasına yardımcı olur.Nano doku Yüzeyi, Üstün Fare Kontrolü : Optimize edilmiş tekstil dokumalı yüzey tasarımı, kesinlikle ölümcül oyun içi doğruluk için üstün kontrol ve hassas izleme sağlar.Ve suya dayanıklı bir yüzey büyük LED mousepad.Bir Düğme İçin İşletim, Kullanımı Kolay : Bu bilgisayar klavye mouse pad USB tarafından desteklenmektedir.Işıkları ayarlamak için bir düğme-Loş veya Parlak, Statik ışık veya Dinamik ışıklar, hepsi ruh halinize bağlıdır.Oyun mouse pad arkadaşlarınız ve aileniz için büyük ve değerli bir hediye yapar.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da