.

.

QVITOL Büyümek Çanta Taşınabilir Patates Büyüyen Çanta Ekici Çanta Dikim Kılıfı için Kolları ile Erişim Flap Havuç Soğan Sebze (7Gal + 10Gal Set)

QVITOL Büyümek Çanta Taşınabilir Patates Büyüyen Çanta Ekici Çanta Dikim Kılıfı için Kolları ile Erişim Flap Havuç Soğan Sebze (7Gal

₺ 29.97

Malların miktarı
Stokta

【STURDY & REUSABLE】 Our dikim çanta sağlam ve dayanıklı, hatta her zaman açık havada kullanılan, aynı zamanda kullanılabilir sezon-sonra-sezon!. 【PENCERE tasarımı】 Sebze yetiştirme çantası, canlılarınızın olgun olup olmadığını kontrol etmek için açılabilen bir görselleştirme Velcro penceresi ile tasarlanmıştır ve toprağı kazmak zorunda kalmadan bitkileri pencereden kolayca hasat edebilirsiniz. 【YAYGIN KULLANIM】 Bu yetiştirme torbaları, avlular, balkonlar, bahçeler ve diğer alanlar dahil olmak üzere iç veya dış mekan dikimi için uygundur, patates, taro, turp, havuç, soğan ve diğer birçok sebzeyi dikmek için kullanılabilir. 【Sağlıklı tasarım】 Dikim torbalarımız, bitkinin ihtiyaç duyduğu suyu depolamak için su geçirmez malzemeden yapılmıştır.Aşırı nem depolanmasını önlemek için altta üç delik ve yanlarda delikler vardır.Lütfen dikim sırasında uygun şekilde sulayın. 【BÜYÜK HACİM】 Bu büyüyen torbalar, çeşitli sebzeler yetiştirmeniz için yeterli miktarda 10 galon kir tutabilir.Boyutu : 7gal + 10 Gal Seti.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da