.

.

JYDQM Vintage palto askılık portmanto Rustik Dökme Demir duvar askısı dekoratif kancalar Içerir Vidalar ve Çapalar Plaj Ev Dekor (Renk: K)

JYDQM Vintage palto askılık portmanto Rustik Dökme Demir duvar askısı dekoratif kancalar Içerir Vidalar ve Çapalar Plaj Ev Dekor (Renk:

₺ 298.20

Malların miktarı
Stokta

★Tasarım : Pastoral taze kuş ceket kancası, yaşamı ve sanatı mekanın pratik ve rasyonel kullanımıyla birleştirir Kalabalık dokunma tadından kaçının ve sanat benzeri ev dekorasyonunu takdir edin. ★Özellikleri : saf el-boyalı, sıkı renk eşleştirme dalları ile retro etkileri, hayat gibi, pratik depolama kaybı olmadan dekorasyon. ★Malzeme : malzeme, sağlık, güvenlik, su geçirmez, korozyon önleyici, toz yıkama, güvenli ve emniyetli, kalite güvencesi olarak çevre dostu reçine kullanın. ★Multı-functıon : sadece kanca daha dekoratif süsler dekore edilebilir, TV arka plan kanepe arka plan, yatak odası duvarları, kullanılabilir. ★Uygulama kapsamı : yatak odası oturma odası girişi için uygun paket, ceket, anahtar ve diğer öğeler olabilir.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da