.

.

Çift Renkli Büyük PU Deri Mouse pad, Ofis için Uygun, Ev Ofis, Okul Dizüstü Bilgisayar Masası pad, Su geçirmez Yazma pedi, Masaüstü Koruma pedi 31.415.70.06 inç (Siyah / Siyah)

Çift Renkli Büyük PU Deri Mouse pad, Ofis için Uygun, Ev Ofis, Okul Dizüstü Bilgisayar Masası pad, Su geçirmez Yazma pedi, Masaüstü Koruma

₺ 44.97

Malların miktarı
Stokta

【Büyük Masa Mat】 - Boyutu 31.4x15. 7x0. 06 inç (80 cm x 40 cm x 0.16 cm).masa matı klavye, fare, kitap ve dizüstü bilgisayar için yeterince büyüktür ve hala hareket için yeterli alana sahiptir, ofis işleri veya oyun oynamak için iyi bir çözümdür. 【Çift Taraflı Kullanım ve Saklanması Kolay】 - Masa pedini aynı malzeme ile tasarladık, ancak her iki tarafta farklı renklerle tasarladık ve her iki tarafı da kullanabilirsiniz.Pedi yuvarlamak için bir kayış ile gelin ve kolayca her yere götürebilirsiniz.Ve ayrıca saklamak kolaydır. 【Masanızı Koruyun】 - Masanızı çizilmelere, lekelere, dökülmelere, ısıya ve ısıya karşı koruyan dayanıklı PU deri malzemeden yapılmıştır. scuffs.It ayrıca masaüstünüze koyduğunuzda ofisinize modern ve profesyonel bir atmosfer kazandırır.Pürüzsüz yüzeyi, yazmanın, yazmanın ve yazmanın keyfini çıkarmanızı sağlayacaktır. browsing.It hem ofis hem de ev için mükemmeldir. 【Yıkanabilir Tasarım】 - Kolay temizlenebilir ve tekrarlanan temizlik ile solmaz, sıvı lekeler bile sürekli kullanım için su ile temizlenebilir. 【Geniş uygulanabilirlik】 : Masa matı, bir ofis veya ev ofisi olsun, çoğu sahne için uygundur ve çocuklar için bir yazı yastığı olarak da kullanılabilir.İyi bir seçim gibi gözüküyor.Renk : Siyah / Siyah.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da