.

.

Kağıt Çekim Hedefleri için Highwild Ayarlanabilir Hedef Standı Tabanı Karton Siluet-H Şekli-USPSA / IPSC-IDPA Uygulaması-Yükseltilmiş Versiyon (1 Paket)

Kağıt Çekim Hedefleri için Highwild Ayarlanabilir Hedef Standı Tabanı Karton Siluet-H Şekli-USPSA / IPSC-IDPA Uygulaması-Yükseltilmiş

₺ 92.97

Malların miktarı
Stokta

Highwild Ayarlanabilir Hedef Standı , 8 ila 24 inç genişliğinde kağıt veya karton hedeflerle uyumludur. ◆ Supports 1x2 kurulu(Gerçek 0.75" x 1.5"). hiçbir alet gerekli, sadece saniyeler içinde kurmak! (1x2 kurulu dahil değildir). ♦ Tabanda net genişlik işaretlerine sahip toz boyalı çelik konstrüksiyon. ◆ Çevre Koruma Tasarımı-Ambalaj kutusunun iki büyük 13 "X 16" tarafı, kutuyu keserek elde edebileceğiniz Siluet Hedefleri olarak tasarlanmıştır. Sports Spor, ateşli silah eğitimi, silah menzilleri, askeri ve rekabet gibi daha ileri eğitim için idealdir.Ürün hakkında - - - Highwild Ayarlanabilir’ H ' Şekli Hedef Standı - - - Bu yenilikçi hafif kağıt hedef standı sadece saniyeler içinde kurulur! - Boyut ve tasarım, bu hedef standı bugün piyasadaki en verimli ve uygun maliyetli kağıt hedef standı yapar. - Sizin için en uygun standı oluşturmak için zaten sahip olduğunuz 1x2 panoları kullanın.Highwild Hakkında - - - Highwild, en kaliteli çekim ve avcılık aksesuarlarını tasarlar ve üretir. - Sürekli araştırma, rafineri ve seni yarı yolda bırakmayacak bir ürün sağlamak için her detay mükemmel ediyoruz. - Highwild'de tam olarak ne istediğini bulacaksın.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da