.

.

KİRALIK Mıknatıslı Kancalar, 35 lb Dönen ve Sallanan Manyetik Kancalar, 10 Adet Ağır Hizmet Tipi Neodimyum Manyetik Kancalar, Buzdolapları, Beyaz Tahta, Dolap, Anahtar, Asma, Çelenk(Çap 20 mm)için mükemmeldir.

KİRALIK Mıknatıslı Kancalar, 35 lb Dönen ve Sallanan Manyetik Kancalar, 10 Adet Ağır Hizmet Tipi Neodimyum Manyetik Kancalar, Buzdolapları,

₺ 297.90

Malların miktarı
Stokta

Paslanmaz Çelik, Bakır. 【YÜKSEK KALİTELİ MALZEME】 Fırçalanmış Nikel kaplamalı paslanmaz çelik Yüksek dereceli Neodim ile üretilen manyetik kancaların yüzeyi üçlü kaplamalıdır : manyetik kancaları korozyondan büyük ölçüde koruyan nikel-bakır-nikel, dayanıklı ve güçlü olmasını sağlar. 【Müftü fonksiyonlu Döner Tasarım】 - Bu uzun kanca kolu, asmada maksimum esneklik ve işlevsellik için tabanında 180 derece yukarı ve aşağı hareket eder.Bu manyetik askı, Ev Kullanımı,Sınıf Kullanımı, mutfak Kullanımı, Seyir Kabinleri Kullanımı, Ofis Kullanımı ve açık hava festivali dekorasyon ışık asmanız için vazgeçilmez bir öğe olarak harika çalışır. 【Asılı Kapasite】Bu ağır hizmet tipi manyetik kancalar, dikey asmada 35 lbs'ye kadar maksimum ağırlığa dayanabilir ve yatay asmada 8 lbs'yi destekleyebilir.Noel ışığı, Barbekü ızgarası,bahçe aletleri, mutfak eşyaları, küçük bitki, palto, çelenk, havlu, anahtarlar ,bardaklar, oyuncaklar vb.Her şeyi asmak için bu manyetik buzdolabı kancalarına güvenebilirsiniz. 【ÇOK AMAÇLI】 Manyetik kancalar, mutfak, buzdolabı, banyo, depo, garaj, okul, ofis vb.Gibi ev ve endüstri alanlarını yaygın olarak düzenlemek için kullanılabilir.Bu Manyetik kancayı paslanmaz çelik buzdolaplarında kullanmak istiyorsanız, yüzeyi çizilmelere karşı korumak için mıknatıs ile yüzey arasına bir doku veya başka bir şey koymanızı öneririz. 【Paket veya Satış Sonrası Servis】 Toplamda 10 Paket Manyetik asma kancası gümüş D20mm; TATMİN edici olmadığını, iade için bir neden olmadığını garanti ediyoruz.Eğer kalite sorunları varsa, lütfen bize ulaşın, iade veya değiştirme yapmak yardımcı olmak için çok mutluyuz.Mutfak eşyaları, ahır araçları, dosya dolapları, çocuk güvenliği, mekanik, kablolama, yıkama hatları,çivi/vida çıkarma, çelik kapılar, asılı ışıklar, süslemeler, yolculuklar, buzdolabı ve çok daha fazlası için mükemmel!.Bu manyetik kancaları güvenli bir şekilde nasıl ayırabilirim : . 1. Bir mıknatısı yığının üstünden kaydırın. 2. Yığından çıktıktan sonra, mıknatısı dikkatlice kaldırmaya başlayın. 3. Mıknatısı yığından kurtarmak için kaldırın.Bu manyetik kanca tam 180 derece döner.Dönen ve sallanan hareketler, bu kancayı çok çeşitli öğeler için kullanmanıza izin verir.Maksimum çekme kuvveti (Dikey kuvvet olarak da adlandırılır) : 35 LBS.Dikey uygulama çekme kuvveti genellikle 1/3 daha zayıftır.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da