.

.

TURNMEON Noel Kar tanesi dize ışıklar Dekorasyon, 33 Ft 80 LED Zamanlayıcı 8 modları uzaktan pil kumandalı su geçirmez peri ışıklar Noel ağacı Dekor Açık Kapalı Ev tatil yatak odası bahçe(Sıcak beyaz)

TURNMEON Noel Kar tanesi dize ışıklar Dekorasyon, 33 Ft 80 LED Zamanlayıcı 8 modları uzaktan pil kumandalı su geçirmez peri ışıklar Noel

₺ 63.87

Malların miktarı
Stokta

[33 Ft 80 LED kar tanesi Noel ışıkları ] 80 kar tanesi LED ile 33 Feet uzunluğunda dize.Kar tanesi boyutu 1.4*1.6 inç, su geçirmez şeffaf PVC malzemeden yapılmış. her kar tanesi arasındaki 4.7 inç mesafe.3 Adet AA pil gerektirir(dahil değildir). [Zamanlayıcı ve Bellek Yongası ] Zamanlayıcıyı etkinleştirmek için pil kutusu düğmesine veya uzaktan kumandaya basmanız yeterlidir, her gün 6 saat Açık ve 18 saat Kapalı kalacaktır.Ellerinizi serbest bırakın ve enerjiden tasarruf edin.Dahili Bellek yongası, son mod ayarlarınızı kaydeder ve her gün modu sıfırlamanıza gerek yoktur. [ 2 Kontrol Yolu-8 Mod ve LOŞ ] 2 Kontrol Yolu (26.4 ft kablosuz uzaktan kumanda veya pil kutusu düğmesi).Noel ışıklarının 8 modu vardır : Kombinasyon, Dalgalar halinde, Sıralı, Yavaş kızdırma, Kovalama/Flaş, Yavaş solma, Flaş, Sabit açık.ve 4 parlaklık seviyesi(25%, 50%, 75%100% ). 1. Uzaktan kumanda onu açabilir / kapatabilir, zamanlayıcıyı, parlaklık seviyelerini ve 8 farklı modu ayarlayabilir. 2. Pil kutusu düğmesi açık/kapalı ve 8 modu kontrol eder. [ Kapalı Dış Mekan Kullanımı için IP65 Su geçirmez ] Tüm dize ışıkları ve pil kutusu IP65 su geçirmezdir, herhangi bir hava koşulunda kullanılabilir.Noel ağacı, yatak odası, yurt, bar, pencere, çit, galeri, teras, sundurma veya pergola vb.Üzerinde kullanılan sıcak ve şenlikli bir Noel iç ve dış mekan süslemeleri. [ DIY Noel Dekorasyonu ] Noel ışıkları istediğiniz herhangi bir şekle bükülebilir.Yatak odaları, çitler, masalar, ağaçlar, yatakhaneler, perdeler, Noel, doğum günü, düğün, tatil, mezuniyet, Sevgililer Günü, defile vb. Üzerine dekore edilmiştir.LED dize ışıkları gümüş bakır çekirdek telden yapılmıştır ve şeffaf PVC ile sarılır, güvenli, dayanıklıdır ve ısınmaz.Renk : Sıcak Beyaz.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da