.

.

Emniyet Dekoratif Kapı Kolu 8x Pembe 34mm Mobilya Topuzu Dolap Topuzu Çocuk Kız Odası Dolap Dolap Çekmece Tuvalet Masası Kolu Seramik Kolu (Renk: Pembe)

Emniyet Dekoratif Kapı Kolu 8x Pembe 34mm Mobilya Topuzu Dolap Topuzu Çocuk Kız Odası Dolap Dolap Çekmece Tuvalet Masası Kolu Seramik

₺ 161.46

Malların miktarı
Stokta

Sağlam yapı, ahşap veya alüminyum iç ve dış kapılar için uygundur. * Malzeme : seramik topuzu. * Renk : pembe. * Boyutlar : çap 34mm, yükseklik 38mm. * Tuvalet masası çekmecelerine, dolaplara, kapılara vb. Bir dekorasyon hissi eklemek için bu seramik topuz setini kullanın.!.Geniş uygulama yelpazesi : sürgülü ahır kapıları, dolap kapıları, bahçe hangarları, çit kapıları, şarap mahzenleri vb.Için çok uygundur.* Malzeme : seramik topuzu.* Renk : pembe * Boyutlar : çap 34mm, yükseklik 38mm * Tuvalet masası çekmecelerine, dolaplara, kapılara vb.Dekorasyon hissi eklemek için bu seramik topuz setini kullanın.!* Tüm ürünlerimiz el yapımı, her seferinde tek parça, doğal ürünler kullanıyor.Bu nedenle, imkansız değilse, aynı öğeleri üretmek zordur.* Bunlar kesinlikle sevimli ve mevcut mobilyaları yenilemek için harika bir yol.Paket Içeriği : * 8 sevimli çekmece kolları * 8x screws1 parça retro mobilya kolu kapı kolu kabak seramik dolap kulpu Avrupa tarzı mobilya çekmece dolap mutfak kolu.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da