.

.

Sweetzer & Orange Merhaba Kartpostallar Paketi (60 Posta Kartı) Çocuklar ve Yetişkinler için 4x6 Kartpostallar. 300gsm Not Kartları. Boş Merhaba Tebrik Kartları, Gülen Yüz Merhaba Kartları

Sweetzer & Orange Merhaba Kartpostallar Paketi (60 Posta Kartı) Çocuklar ve Yetişkinler için 4x6 Kartpostallar. 300gsm Not Kartları.

₺ 29.97

Malların miktarı
Stokta

İşler şu anda birçok insan için biraz yalnız ve korkutucu hissedebilir ve sizi düşünen bir merhaba kartı karanlıklarına ışık tutmaya yardımcı olan tek şey olabilir.Ancak zarflı normal boş kartlar yerine, artık Sweetzer & Orange tarafından uygun fiyatlı bir Merhaba Kartpostalı gönderebilirsiniz.Posta Ücretinden Tasarruf Edin : Makul bir maliyet bilincine sahipseniz, kartpostal göndermenin zarflı not kartları göndermekten çok daha ucuz olduğunu bilirsiniz.Bahsetmiyorum bile, kişisel olmayan bir e-karttan çok daha güzel!.Çok fazla bir şey söylemenize izin vermeyen ufacık toplu kartpostalları unutun, çünkü bu 4x6 kartlar daha fazlasını söylemenize yardımcı olur!Sözlerin çok canlı parlak ön yüzü ile kağıt alır bir kart kızdırma!.Bu 60 kartpostal paketindeki her kartın geniş, lekelenmeyen, mat bir yazı alanı vardır.Kaleminiz her kartta sorunsuz bir şekilde kayarken farkı hissedin ve her bir kelimeyi ifade edebilmenin tadını çıkarın.Bu Merhaba Kartpostal seti aynı zamanda bildiğiniz aynı S&O 12 Aylık Garantiyle birlikte gelir ve love.So seti hazır tut, çünkü her zaman selamını duymak isteyen biri vardır!.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da