.

.

Zopec EXPLORE 5500 Evrensel CPAP Pil Yedek Güç Kaynağı (2-3 Gece). Otomatik Geçiş. Elektrik Kesintisinde Kesintisiz Uyku! Hiçbir Adaptörleri ile Tüm Makine ile çalışır. FAA Uyumlu.

Zopec EXPLORE 5500 Evrensel CPAP Pil Yedek Güç Kaynağı (2-3 Gece). Otomatik Geçiş. Elektrik Kesintisinde Kesintisiz Uyku! Hiçbir Adaptörleri

₺ 1439.97

Malların miktarı
Stokta

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar.Tamir edemezsek, kapsanan ürünün satın alma fiyatı için size bir e-hediye kartı göndeririz veya değiştiririz.54.000 m Ah KAPASİTE için EN KÜÇÜK ve EN HAFİF : 54.000 m Ah kapasiteli 110 V AC prizi içeren dünyanın en küçük taşınabilir bataryası.Ağırlık : 3.1 lb.Boyutlar : 8.75 "x 6.25 " x 2.0".Hava Yolculuğu için FAA Uyumludur.Tıbbi cihaz yedek gücü için tasarlanmıştır.HSA / FSA Uygun gider.Makbuzu geri ödeme için yöneticinize göndermeniz yeterlidir.EVDEKİ duvar priziniz GİBİ TÜM MAKİNELERLE çalışır : Sadece takın ve ev gibi uyuyun!Çok basit use.No makinenizle hangi pilin çalışacağını bulmak için bir elektrik mühendisi olmanız gerekir!Eşleşen voltaj yok, Adaptör yok ve dönüştürücüye gerek yok!MÜKEMMEL TATİL ve KAMP ARKADAŞI : : En Çok Yönlü Taşınabilir Pil.Bu güçlü seyahat bataryası, TV, Stereolar, ışıklar, Dizüstü Bilgisayarlar, Telefonlar, XBox, Film Projektörleri dahil olmak üzere 250w'ın altındaki herhangi bir standart elektronik cihaza da güç sağlayacaktır.vb.GÜÇLÜ ve EKSTRA UZUN çalışma süresi : Isıtmalı nemlendirici ve ısıtmalı tüp olmadan 2-3 gece veya 16-24 saat. (NOT : Isıtılmış Nemlendirici ve/veya ısıtılmış Tüp kullanılırsa tüm piller %50 – %80 makine çalışma süresini kaybedecektir.).Ek Şarj Seçenekleri : Güneş Paneli ve Araç Şarj Cihazı mevcuttur.Tüm Zopec Explore ürün listeleri için lütfen "zopec explore" üzerinde arama yapın.SADECE EN iyisi : En Güvenilir ve Güvenilir taşınabilir pil.Auto Switch ve Sınırsız Bağlantı Teknolojileri ile tıbbi cihaz yedek gücü için tasarlanmıştır.Bir güç durumunda otomatik olarak pil gücüne geçer outage.No uyan ve pil gücüne geçmek için çabala.İhtiyacınız olan pil kapasitesini çarpmak ve elde etmek için sınırsız Bağlantı Seyahat, kamp veya yedek güç için mükemmeldir.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da