.

.

Ruıshenger Kişisel Giyilebilir Hava Temizleyicileri Maskeler, Taşınabilir Mini hava Temizleyici, Bisiklet, Koşu, Dağcılık, Açık spor, Turizm (SET, Siyah)

Ruıshenger Kişisel Giyilebilir Hava Temizleyicileri Maskeler, Taşınabilir Mini hava Temizleyici, Bisiklet, Koşu, Dağcılık, Açık spor,

₺ 119.97

Malların miktarı
Stokta

Dış F : ce kalkanı ve iç Filtre, toplam 7 koruma katmanı sizi daha güvenli hale getirir. ★ 【dayanıklılık】 USB şarj, tam şarj ile 5-6 saat sürebilir. ★ 【Taşıması Kolay】 Mini hava temizleyicinin ağırlığı sadece 30 gramdır ve kullanıcının toplam ağırlığı sadece 75 gramdır. ♦ Dış 4 kat nefes alabilen ve yıkanabilir maskeler kokuları emebilir ve iç 3 kat filtre elemanı 0.3 mikronun üzerindeki parçacıkların %95'ini filtreleyebilir;. pur Mini hava temizleyici size sürekli olarak temiz ve temiz hava sağlayabilir. ♦ 3 D kenar tasarımı, başa monte tasarım, ayarlanabilir boyut, çoğu yüze sığabilir. ●Havayı her zaman temizlemek için elektrikli akıllı hava besleme sistemi. ●Fan, havayı ağzınızdan ve burnunuzdan daha hızlı atmanıza yardımcı olarak nefes almanızı kolaylaştırabilir. ●Filtre kullanımı, koku önleyici, ikinci el duman vb.Gibi koruyucu etkiyi artırabilir.; partilere katılıyorsanız veya açık hava sporları için kullanılıyorsa, daha serin ve nefes alabilen filtre elemanını kullanmanız gerekmez;. ●Havayı her zaman temizlemek için elektrikli akıllı hava besleme sistemi. ●Fan, havayı ağzınızdan ve burnunuzdan daha hızlı atmanıza yardımcı olarak nefes almanızı kolaylaştırabilir. ●Filtre kullanımı, koku önleyici, ikinci el duman vb.Gibi koruyucu etkiyi artırabilir.; partilere katılıyorsanız veya açık hava sporları için kullanılıyorsa, daha serin ve nefes alabilen filtre elemanını kullanmanız gerekmez;. ●Havayı her zaman temizlemek için elektrikli akıllı hava besleme sistemi. ●Fan, havayı ağzınızdan ve burnunuzdan daha hızlı atmanıza yardımcı olarak nefes almanızı kolaylaştırabilir. ●Filtre kullanımı, koku önleyici, ikinci el duman vb.Gibi koruyucu etkiyi artırabilir. partilere katılıyorsanız veya açık hava sporları için kullanılıyorsa, bunu yapmanız gerekmez.daha serin ve nefes alabilen filtre elemanını kullanın;. ●Havayı her zaman temizlemek için elektrikli akıllı hava besleme sistemi. ●Fan, havayı ağzınızdan ve burnunuzdan daha hızlı atmanıza yardımcı olarak nefes almanızı kolaylaştırabilir. ●Filtre kullanımı, koku önleyici, ikinci el duman vb.Gibi koruyucu etkiyi artırabilir.; partilere katılıyorsanız veya açık hava sporları için kullanılıyorsa, daha serin ve nefes alabilen filtre elemanını kullanmanız gerekmez;.★ 【Hava Temizleyiciyi Başlat】 açmak için 5 saniye uzun basın. ★ 【Mini Hava Temizleyici】 İyi arıtma etkisi ile yüze takılabilen bir hava temizleyicidir;. ★【 Güçlü koruma】 Komple bir ürün seti F : ce kalkanı X 1, Mini hava temizleyici X 1, Mini hava temizleyici filtre X5, iç Filtre X 2 ve diğer aksesuarları içerir.Rsenr, Ar-Ge ve elektrikli maskelerin satışına odaklanıyor.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da