.

.

PDGJG duvar Aynaları Odası Dekor Ev Dekor için Altın Yuvarlak Aynalar Duvar Dekor için Modern Duvar Dekor Hediyeler Kadınlar için (Boyut: Stil b)

PDGJG duvar Aynaları Odası Dekor Ev Dekor için Altın Yuvarlak Aynalar Duvar Dekor için Modern Duvar Dekor Hediyeler Kadınlar için (Boyut:

₺ 1967.04

Malların miktarı
Stokta

[İsim] : El yapımı ferforje üç boyutlu duvar dekorasyonu. [Malzeme] : Demir zanaat. [Zanaat] : el yapımı. [Ürün Özellikleri] : El yapımı ferforje duvar süslemeleri, zarif, şık ve güzel. [Not] ürün ferforje malzemeden yapılmış, el yapımı ve lake, ve ürünün rengi düzensiz, hangi bir kalite sorunu değildir.Sakıncası olanlar ateş ederken dikkatli olmalıdır. [Adı] : El yapımı ferforje üç boyutlu duvar dekorasyon[Malzeme] : Demir zanaat[Zanaat] : el yapımı[Ürün Özellikleri] : El yapımı ferforje duvar süslemeleri, zarif, şık ve güzel.[Not] ürün ferforje malzemeden yapılmış, el yapımı ve lake, ve ürünün rengi düzensiz, hangi bir kalite sorunu değildir.Sakıncası olanlar ateş ederken dikkatli olmalıdır.Eşleştirme tarzı : modern sadelik/ışık lüks/nordic Space/oturma odası, yemek odası, ofis, çalışma, vb.Stil / post-modern ışık lüks tarzı, vb.Kullanır : ev, tatil hediyeler, vb.Işık ve ekran ayarı farkı nedeniyle, öğenin rengi resimlerden biraz farklı olabilir.Hafif boyut farkı izin lütfen nedeniyle farklı manuel ölçüm.Farklı çekim açısı ve ışık nedeniyle, hafif renk sapmaları olabilir, lütfen anlayın.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da