.

.

WXYPP Bebek Şekillendirme Yastık Lateks Yastık Doğru Yastık Nefes 0-3 Yaşında Uyku (Renk: Renk C)

WXYPP Bebek Şekillendirme Yastık Lateks Yastık Doğru Yastık Nefes 0-3 Yaşında Uyku (Renk: Renk C)

₺ 203.82

Malların miktarı
Stokta

Yastık lateksimiz saf doğal kauçuk ağacı lateks suyu kullanır.Bellek köpüğü veya zararlı kimyasallar içermez,.Lateks yastık çekirdeğimiz, doğallığı teşvik etmek için doğal bir klima sistemi oluşturan yüzlerce iki yönlü üç boyutlu havalandırma deliğine sahiptir ventilation.It başın ısısının ve neminin boyun yastığından dağılması, çocuklar için ferahlatıcı ve sağlıklı bir uyku ortamı sağlaması için uygundur.Rahat ve breathable.It rahat destek ve güçlü esnekliğe sahiptir, çocuğun başını ve boynunu etkili bir şekilde destekler ve çocuğun omurgasını korumak için boyundaki baskıyı serbest bırakır.Yastık kılıflarımız rahat, nefes alabilen, yumuşak ve cilt dostu saf pamuklu kumaştan yapılmıştır.Lateks yastıklar hızlı bir şekilde geri teper, uzun süreli kullanımdan sonra deforme olmaz ve mükemmel elastikiyete sahiptir.Özellikler : # Boyutu : 31*Boyutlar# Yastık malzeme : doğal lateks# Yastık malzeme : pamuklu kumaş* Paket : 1*lateks yastık, 1*pamuklu dış kılıfı, 1*Elastik örgü iç pillowcase The yastıklar vardır paketlenmiş sıkıştırılmış ambalaj zaman onlar geliyor.En iyi etkiyi elde etmek amacıyla, aşağıdaki gibidir : 1 hazırlamak. Plastik ambalajı açın ve yastığı çıkarın2. Yastığı kuvvetle tarayın ve 24 saat bekleyin3. Tamamen yumuşadığında, lütfen bir yastık kullanın.İpuçları : 1. Doğal lateksin yaşlanmasını önlemek, tuhaf kokuya neden olmak ve servis ömrünü etkilemek için lateks yastık çekirdeği güneşe maruz bırakılmamalıdır.2. Lateks yastık çekirdeklerinin suda yıkanması önerilmez.Kirli parçalar ıslak bir havluyla hafifçe silinebilir ve serin bir yere konabilir. dry.Do yoğurmayın ve makinede yıkamayın.

Ürün Özellikleri

# Size:
31*26cm
# Pillow material:
natural latex
# Pillowcase material:
cotton fabric
# Package:
1*latex pillow, 1*cotton outer pillowcase, 1*Elastic mesh inner pillowcase
The pillows are packed in compressed packaging when they arrive. In order to get the best use effect, prepare as follows:
1. Open the plastic packaging and take out the pillow :
2. Strongly comb the pillow and wait for 24 hours :
3. Once it is completely soft, please use a pillow. :
1. The latex pillow core should not be exposed to the sun to prevent the natural latex from aging, causing peculiar smell and affecting its service life. :
2. Latex pillow cores are not recommended to be washed in water. The dirty parts can be wiped gently with a wet towel and placed in a cool place to dry. Do not knead and machine wash. :

Alıcılar da