.

.

Arnarkok dönebilen soğuk ayakkabı montaj adaptörü için telefon tripodu Montaj w soğuk Ayakkabı, DSLR kamera, kamera kafesi ışık montaj, LED monitör montaj, flaş sıcak ayakkabı adaptörü, On-Kamera Mic için Vloggers(2 Packs)

Arnarkok dönebilen soğuk ayakkabı montaj adaptörü için telefon tripodu Montaj w soğuk Ayakkabı, DSLR kamera, kamera kafesi ışık montaj,

₺ 53.97

Malların miktarı
Stokta

Arnarkok'un tüm cihazın soğuk ayakkabı montajının döndürülmesini sağlayan yeni ürünü.iphone tripod yuvası veya kameralar gibi.Bu ürünün alt kısmı sıcak ayakkabı, üst kısmı ise dönebilen soğuk ayakkabıdır.Sıcak ayakkabının alt kısmını cihazınızın soğuk ayakkabı yuvasına takmanız ve kilitlemek için bükmeniz yeterlidir.Üst kısım soğuk ayakkabı döndürülebilir. 【360° DÖNDÜRME】 Soğuk Ayakkabı Montajı, üste takılan aksesuarların açısını ayarlamak için 360° dönebilir.Adaptör, Vlogger'lar için çok yararlı olan daha iyi ses kaydı veya aydınlatma ayarı için istenen açıya dönebilir. 【Yüksek Kalite】Daha yüksek dayanıklılık için hassas CNC işleme ve siyah anodize işleme ile sağlam Alüminyum alaşımlı malzeme.Mikrofonlar, ışıklar ve küçük monitörler gibi ayakkabı montaj aksesuarlarını takın ve daha iyi ses kaydı veya aydınlatma ayarı için istenen açıya dönebilir, bu da Vlogger'lar için çok kullanışlıdır.2'li Paket, Düşük Profilli Tasarım.Anahtar Özellikleri : 1. Ayakkabı Montaj Aksesuarlarını Destekler. 2. Aksesuarların Açısını ayarlamak için 360°dönebilir . 3. Soğuk ayakkabı montajı ve Kamera soğuk ayakkabı montajı 4 ile iphone tripod montajına monte edilir. 2'li paket.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da