.

.

SSMDYLYM Ev Akıllı Indüksiyon çöp tenekesi Kapaklı 7L Banyo çöp tenekesi Tuvalet Fırçası ve Doku Kutusu Paslanmaz Çelik Otomatik çöp tenekesi (Renk: B)

SSMDYLYM Ev Akıllı Indüksiyon çöp tenekesi Kapaklı 7L Banyo çöp tenekesi Tuvalet Fırçası ve Doku Kutusu Paslanmaz Çelik Otomatik çöp

₺ 184.47

Malların miktarı
Stokta

Çok fonksiyonlu akıllı çöp tenekesi, çöp tenekesi, tuvalet fırçası ve kağıt çekmece tasarımı üçü bir arada, saklanması kolay, zamandan tasarruf edin ve çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılayın.Tüm varil, çöp kokusunu engellemek, çöp taşmasını önlemek ve evi temiz tutmak için kapatılmıştır.Sap tasarımı ile çift kova, çıkarılması kolay, saklanması kolay, temizlenmesi kolay; basınç halkası tasarımı, gizli çöp torbası, hijyenik ve güzel. % 100 dokunmadan!Sadece elinin hareketi kapağı açar.Bu geri dönüşüm kutusunu ofislerde, banyolarda, yatak odalarında vb. Kullanmanızı öneririz.Güçlü mutfak çöp kutusu.Çok fonksiyonlu akıllı çöp tenekesi, çöp tenekesi, tuvalet fırçası ve kağıt çekmece tasarımı üçü bir arada, saklanması kolay, zamandan tasarruf edin ve çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılayın.Tüm varil, çöp kokusunu engellemek, çöp taşmasını önlemek ve evi temiz tutmak için kapatılmıştır.Sap tasarımı ile çift kova, çıkarılması kolay, saklanması kolay, temizlenmesi kolay; basınç halkası tasarımı, gizli çöp torbası, hijyenik ve güzel.% 100 dokunmadan!Sadece elinin hareketi kapağı açar.Bu geri dönüşüm kutusunu ofislerde, banyolarda, yatak odalarında vb. Kullanmanızı öneririz.Güçlü mutfak çöp kutusu.Çöp kutusu gerçekten zarif ve güzel.Dar köşelerde ince ve kompakt çöp kutuları kullanılabilir ve ölü köşeler etkili bir şekilde kullanılabilir.Malzeme : Paslanmaz çelikürün kapasitesi : 7 L / 1.8 galonuygulama kapsamı : tuvalet, banyo vb.Paket Şunlardır : 1 * çöpnot : 1. Lütfen satın almadan önce boyutu ve rengi onaylayın.2. Ürün fotoğrafında çöp tenekesi dışında başka öğe yok.3. Boyut manuel olarak ölçülür.Bu yanlış olabilir, bu normaldir, lütfen gerçek boyuta bakın, teşekkür ederim.5. Aydınlatma ve ekran farkı nedeniyle, ürünün rengi resimden biraz farklı olabilir, lütfen anlayın.6. Ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorun bulursanız, lütfen iletişim e-postası yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Sorununuzu en kısa sürede çözeceğiz.7. Mağazamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz, mağazamıza girmek için tıklayın, aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazla ürün var.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da