.

.

Zopec EXPLORE 5500 Evrensel CPAP Pil Yedek Güç Kaynağı (2-3 Gece). Elektrik Kesintisinde Kesintisiz Uyku ile Otomatik Geçiş! Adaptörsüz Tüm CPAP Markalarıyla çalışır. FAA Uyumlu.

Zopec EXPLORE 5500 Evrensel CPAP Pil Yedek Güç Kaynağı (2-3 Gece). Elektrik Kesintisinde Kesintisiz Uyku ile Otomatik Geçiş! Adaptörsüz

₺ 1439.97

Malların miktarı
Stokta

54.000 m Ah KAPASİTE için EN KÜÇÜK ve EN HAFİF : 54.000 m Ah kapasiteli 110 V AC prizi içeren dünyanın en küçük taşınabilir bataryası.Ağırlık : 3.1 lb.Boyutlar : 8.75 "x 6.25 " x 2.0".Hava Yolculuğu için FAA Uyumludur.Tıbbi cihaz yedek gücü için tasarlanmıştır.HSA / FSA Uygun gider.Makbuzu geri ödeme için yöneticinize göndermeniz yeterlidir.EVDEKİ duvar priziniz GİBİ TÜM MAKİNELERLE çalışır : Sadece takın ve ev gibi uyuyun!Çok basit use.No makinenizle hangi pilin çalışacağını bulmak için bir elektrik mühendisi olmanız gerekir!Eşleşen voltaj yok, Adaptör yok ve dönüştürücüye gerek yok!MÜKEMMEL TATİL ve KAMP ARKADAŞI : : En Çok Yönlü Taşınabilir Pil.Bu güçlü seyahat bataryası, TV, Stereolar, ışıklar, Dizüstü Bilgisayarlar, Telefonlar, XBox, Film Projektörleri dahil olmak üzere 250w'ın altındaki herhangi bir standart elektronik cihaza da güç sağlayacaktır.vb.GÜÇLÜ ve EKSTRA UZUN çalışma süresi : Isıtmalı nemlendirici ve ısıtmalı tüp olmadan 2-3 gece veya 16-24 saat. (NOT : Isıtılmış Nemlendirici ve/veya ısıtılmış Tüp kullanılırsa tüm piller %50 – %80 makine çalışma süresini kaybedecektir.).Ek Şarj Seçenekleri : Güneş Paneli ve Araç Şarj Cihazı mevcuttur.Tüm Zopec Explore ürün listeleri için lütfen "zopec explore" üzerinde arama yapın.SADECE EN iyisi : En Güvenilir ve Güvenilir taşınabilir pil.Auto Switch ve Sınırsız Bağlantı Teknolojileri ile tıbbi cihaz yedek gücü için tasarlanmıştır.Bir güç durumunda otomatik olarak pil gücüne geçer outage.No uyan ve pil gücüne geçmek için çabala.İhtiyacınız olan pil kapasitesini çarpmak ve elde etmek için sınırsız Bağlantı Seyahat, kamp veya yedek güç için mükemmeldir.UPS, elektrik kesintilerine karşı 7/24 koruma sağlayan Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) anlamına gelir.Isıtmalı nemlendirici neredeyse her zaman evde kullanıldığından, Zopec Explore 5500 UPS Yedekleri nemlendirici konfor özelliğini çalıştırmak için tasarlanmıştır.Hastalar makinelerini 7/24 takarlar ve elektrik kesintileri sırasında nemlendiriciyle en az 8 saat kesintisiz uyku koruması elde ederler.UPS 7/24 açık kalır ve hastaların uykudan sonra kapatmasına gerek yoktur.Pil ömrü tehlikeye girmez.Sadece yatağın veya komodinin altına koyun ve elektrik kesintileriyle uyuyun!MEMNUNİYET GARANTİSİ : Ürün iade edilebilir.30 Gün boyunca risksiz deneme. Ücretsiz İade Etiketi ile %100 Memnuniyet Garantisi veya %100 Geri Ödeme!.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da