.

.

GDXLJ Katlanır bagaj rafı Katlanır bagaj rafı Otel Bavul Tutucu Seyahat Çantası Tutucu Ahşap Bagaj Depolama Rafları Otel Mobilya İniş Rafı (Renk : 10 adet)

GDXLJ Katlanır bagaj rafı Katlanır bagaj rafı Otel Bavul Tutucu Seyahat Çantası Tutucu Ahşap Bagaj Depolama Rafları Otel Mobilya İniş

₺ 29.46

Malların miktarı
Stokta

★ Malzeme : Katı ahşap, Boyutu : Görünüm görüntü 2. ★ Özellikler : Valizinizi uygun bir yüksekliğe yerleştirin, Ağır valizler ve seyahat bagajları için durun - Oteller ve moteller için harika bir yardımcı. ★ Satış noktası : Katlanır bagaj rafı-depolanması ve taşınması kolaydır, Tekrar tekrar eğilmek yerine, çantalarınıza rahatça erişmek için bu standı kullanabilirsiniz. ★ Uygulanabilir Yer : Oteller, kafeler, ofis binaları, kamu kurumları, eğlence evleri, yatak odaları, sık seyahat edenler ve iş seyahatinde olanlar vb.Için uygun çok fonksiyonlu bagaj rafı. ★ Sıcak ipuçları : Uygunsuz alırsanız veya herhangi bir sorunuz varsa, lütfen doğrudan üretici tarafından satılan zamanında bizimle iletişime geçin,Birden fazla satın alma işlemini destekleyin. guests Böyle bir bagaj rafı elbette misafirlerine maksimum konfor sağlamak isteyen oteller için de olmazsa olmazlardan.Marka : GDXLJMaterial : Katı wood Size : 60 Tarzı 2 (resim) : European Application : oteller, kafeler, ofis binaları, kamu kurumları, boş ev, Yatak Odası, Balkon, kanepe, sık seyahat edenler ve iş seyahati, vb Ana yolda at veya Gevşek ambalaj - oteller, moteller ve tatil daireleri için İdeal Dayanıklı ve ayarlanabilir askıları - kompakt depolama❤ Not için Kıvrımlar : Ürün boyutu benzer (Satış noktası) -❤ Bavul Stand, 67cm 43**1-2cm hata, gerçek boyutu tabi ürün sadece Bagaj rafı içerir ve bagaj görüntülenen diğer ürünleri içermez..vardır.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da