.

.

ZHUAN Basit masaj Yatakları Etek Yastık Kılıfı masaj masası Levha Setleri Valance Donatılmış Yatak Örtüsü 4 Parça Güzellik Salonu Fizyoterapi Yatak Örtüsü - n 70x180 cm (28x71 inç)

ZHUAN Basit masaj Yatakları Etek Yastık Kılıfı masaj masası Levha Setleri Valance Donatılmış Yatak Örtüsü 4 Parça Güzellik Salonu Fizyoterapi

₺ 284.10

Malların miktarı
Stokta

Comfortable En Rahat Masaj Yatağı Örtüsü-Güzellik Dört Parçalı Setimiz %100 Polyesterden Yapılmıştır Ve Yumuşak Ve Rahattır.Yüksek Mukavemet Ve Elastik Geri Kazanım İle Dayanıklı, Kırışıklık Önleyici Ve Demir içermez. Functional Fonksiyonel Masaj Koltuğu Seti - Etek Çarşafı, Tüm Eşyalarınızı Masaj Masasının Altına Gizlemek İçin Çok İyidir, Bu Da Spa'nızı Temiz Ve Düzenli Hale Getirir Ve Yerden Tasarruf Sağlar.battaniye, Müşterinin Gizliliğini Ve Vücut Isısını Koruyacak Kadar Büyük Ve Kalındır. Standard Standart masalar için uygundur-Kare köşeli hemen hemen tüm masaj yatakları için uygundur.Elastik ciltleme tabakalarının kayması kolaydır, Yerinde tutulur ve yastıkları kolayca barındırır.Büyük boy çarşaflar maksimum masa örtüsü ve temiz bir stil sağlar. ✔ ZARİF STİL-Keyifli fırfır tasarımı,klasik, Güzel bir görünüm ve uzun ömür için yatağın 3 tarafında toplanan fırfırlara sahiptir. spa Lüks spa seti - Güzel renkler ve sade tasarım, odanızın veya spanızın tüm ortamını iyileştirir, ticari kullanım için ideal olarak dayanıklıdır.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da