.

.

Tahıl saklama kabı Porselen Tahıl Dağıtıcı Kavanoz Hava Geçirmez Kapak 10 kg Kapasiteli Un için uygun, Şeker, Kahve, Pirinç, Fındık, Aperatifler, Pet Gıda, Çay (Boyut: 2.5 kg / 5.5 lb)

Tahıl saklama kabı Porselen Tahıl Dağıtıcı Kavanoz Hava Geçirmez Kapak 10 kg Kapasiteli Un için uygun, Şeker, Kahve, Pirinç, Fındık,

₺ 104.91

Malların miktarı
Stokta

[Yüksek sınıf Seramik] - Bu tahıl saklama kabı yüksek sınıftan yapılmıştır ceramic.It yüksek sıcaklık altında ateşlenir, güvenlik ve dayanıklıdır.İyi sızdırmazlık ve pirincin böcekleri, tozu, nemi ve küfü yaşaması kolay değildir, gıda depolama için güvenlidir. [Çok fonksiyonlu saklama Kabı] - Bu hava geçirmez tahıl depolama dağıtıcısı pirinç, tahıllar, tahıllar, baharatlar, un, yulaf ezmesi, şeker, fındık, fasulye, atıştırmalıklar, kahve çekirdekleri, çay ve birçok evcil hayvan gıdası için idealdir. [100 % El Sanatları] - seramik gıda saklama kabı 100 % el sanatları yapılır, yüzey sırlı renk, asla kaybetmek renk, uzun hizmet ömrü, uzun yıllar sonra hala yeni gibi. [Boyut ve Kapasite] -2.5 kg / 5.5 lb : 21*23 cm/8.3*9 inç; 5 kg/11lb : 25*29 cm/9.8*11.4 inç; 10 kg/22lb : 31*36 cm/12.2*14.2 inç.Mutfağa yerleştirmek ve mutfağınızı temiz ve düzenli tutmak kolaydır. [Eşleşen Mutfak Aletleri] - Yağ, sirke veya daha fazlası ile doldurulabilen yağ tenekesi gibi başka aletlerimiz de var.Baharat kavanoz ve sofra tutucu.Bunların hepsi aynı desen ve renge sahiptir, mutfağınızı düzenli ve temiz tutar.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da