.

.

Oumefar Cam Raf Yüksek Sertlik Demir Malzeme Güçlü Taşıma Kapasitesi için Aile Mutfak Bar Oturma Odası Yemek Odası Korozyon Direnci (Beyaz)

Oumefar Cam Raf Yüksek Sertlik Demir Malzeme Güçlü Taşıma Kapasitesi için Aile Mutfak Bar Oturma Odası Yemek Odası Korozyon Direnci (Beyaz)

₺ 105.60

Malların miktarı
Stokta

Yerden tasarruf etmek için dolaplara asılabilir, aile mutfağı, oturma odası, yemek odası, bar vb.Için uygundur.Yüksek sertlikte demir malzemeden yapılmış, sağlam ve dayanıklı, aşınmaya dayanıklı, uzun ömürlüdür.Basit ve şık tasarlanmış, şarap bardakları ve farklı boyutlarda veya tiplerde bardak asmak için kullanılabilir.Pürüzsüz yüzey, mükemmel işçilik, korozyon direnci, oksitlenmesi ve paslanması kolay değildir.Güçlü taşıma kapasitesi, iyi stabilite, güzel ve pratik, dekoratif süslemeler için uygundur.Özellik : 1. Basit ve şık tasarlanmış, şarap bardakları ve farklı boyutlarda veya tiplerde bardak asmak için kullanılabilir.2. Yüksek sertlikte demir malzemeden yapılmış, sağlam ve dayanıklı, aşınmaya dayanıklı, uzun ömürlüdür.3. Güçlü taşıma kapasitesi, iyi stabilite, güzel ve pratik, dekoratif süslemeler için uygundur.4. Pürüzsüz yüzey, mükemmel işçilik, korozyon direnci, oksitlenmesi ve paslanması kolay değildir.5. Yerden tasarruf etmek için dolaplara asılabilir, aile mutfağı, oturma odası, yemek odası, bar vb.Için uygundur.Şartname : Durum : %100 % Yepyeni Öğe Türü : Cam rafmalzeme : Demi Rrenk : Siyah, Beyaz (İsteğe Bağlı) Ağırlık : Yaklaşık. 524g / 18.5 ozfonksiyonu : Asılı Fincan tutucuürün Boyutu : Yaklaşık. 400x225mm / 15. 7x8. 9inpaket Listesi : 1 x Cam rafnot : 1.Izin lütfen 0-1 inç hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2.Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da