.

.

GAOTek el optik ışık kaynağı ile 1310 nm ve 1550 nm Dalga boyları, FC Konektörü, 7dBm çıkış gücü / VLS-104

GAOTek el optik ışık kaynağı ile 1310 nm ve 1550 nm Dalga boyları, FC Konektörü, 7dBm çıkış gücü / VLS-104

₺ 1068.96

Malların miktarı
Stokta

1310 nm Aksesuarlarla Tek Modlu Fiberde 2 dalga boyu için hızlı ve doğru bir test çözümü sunar : AC Adaptör(1), 1,5 V Alkalin Piller (3), Kullanım Kılavuzu (1), Pamuklu çubuklar (1), Yumuşak taşıma çantası (1).GAO Tek A. Ş. dünyanın önde gelen ileri teknoloji tedarikçisi, 100'den fazla ülkeden müşterilere hizmet vermiştir.GAO Tek 0.1 d B / 8 saat Modülasyon Frekansları : CW.%2 650 nm/CW,270 Hz,1 k Hz,2 KHz 1310nm,1550nm CW,FC/PC(Diğer tip adaptörleri gerekli olabilir) 270 Hz,1 k Hz,2 KHz Optik Bağlantı : Güç Kaynağı : 3 adet AA 1.5 V pil, Alkalin Pil, AC Adaptörü(9 V) (saat) Pil Çalışma Süresi : 45 Çalışma Sıcaklığı : -10° 60° Depolama Sıcaklığı : (mm) -25° 70° Boyutlar : Uzunluk 190 Genişlik 100 Kalınlığı 50 Ağırlık(g) : 370.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da