.

.

TWAILW 2 Adet Noel Stocking Uzun saçlı Köpek Pençe Noel Çorap Noel Ağacı Süsler Noel Süslemeleri (Renk: Bir, Boyutu: 2244 cm)

TWAILW 2 Adet Noel Stocking Uzun saçlı Köpek Pençe Noel Çorap Noel Ağacı Süsler Noel Süslemeleri (Renk: Bir, Boyutu: 2244 cm)

₺ 690.03

Malların miktarı
Stokta

En iyi Dekorasyon ve Hediye.Ev dekorasyonunuza şenlikli bir katkı olacaktır.Şükran Günü ve Noel tatili dekorasyonu için mükemmel bir hediye.Evinize eğlenceli canlı renkler eklemek için mükemmel boyut.Aileniz için güçlü bir Noel şenlikli atmosfer getirmek, Noel dekorasyon için mükemmel.En iyi Dekorasyon ve Hediye.Ev dekorasyonunuza şenlikli bir katkı olacaktır.Şükran Günü ve Noel tatili dekorasyonu için mükemmel bir hediye.Evinize eğlenceli canlı renkler eklemek için mükemmel boyut.Aileniz için güçlü bir Noel şenlikli atmosfer getirmek, Noel dekorasyon için mükemmel.Şartname : Renk : resim olarak.Malzeme : Dokunmamış kumaşlarboyutu : 22 * 44 cmpaket içeriği : 2 adet Noel çorapnotlar : 1. Sadece ana ürünleri satmak, diğer ürünleri değil.2. Manuel ölçüm gerekli olduğundan, lütfen 1-3 cm boşluk bırakın.3. Ekran farklılıkları nedeniyle, renk beklenen renkten biraz farklı olabilir, lütfen izin verin.Hatırlatmak : Ambalajı aldıktan sonra, lütfen ambalajı ve ürünü dikkatlice kontrol edin.Alınan öğe kusurlu ise veya herhangi bir sorunuz varsa, sorunu çözmek için lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin.Biz en kısa sürede cevap ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için elimizden geleni yapacağız!Aileniz için güçlü bir Noel şenlikli atmosfer getirmek, Noel dekorasyon için mükemmel.

Ürün Özellikleri

Color:
as picture.
Material:
Non-woven fabrics
Size:
22*44cm
Package included:
2Pcs Christmas Stocking :
Notes:
1. Only sell main products, not other products. :
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1-3 cm. :
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow. :
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs! :
Bring a strong Christmas festive atmosphere for your family, perfect for Christmas decoration. :

Alıcılar da