.

.

12 Park Yeri Şablonundan Geçin-Gerçek 12 Harf Yüksekliği. - 2 Aralık. Daha geniş Yazı Tipi = Sürüş sırasında Uzaktan Okunması kolay. 1/16 Kalın LDPE Malzeme. American Striping Co tarafından. Ohio.

12 Park Yeri Şablonundan Geçin-Gerçek 12 Harf Yüksekliği. - 2 Aralık. Daha geniş Yazı Tipi = Sürüş sırasında Uzaktan Okunması kolay.

₺ 237.00

Malların miktarı
Stokta

GERÇEK 12 " Harf Yüksekliği. 2 " Aralık.Daha geniş Harfler, Daha Geniş Vuruşlar , Daha iyi Aralık = Sürüş sırasında uzaktan okunması kolaydır.Aşırı Püskürtme ve Mukavemet için Daha Büyük Kenar Mesafeleri. 1/16 " Plastik : Yeniden Kullanılabilir, Geri Dönüştürülebilir, Temizlenmesi Kolay ve OHİO'DA üretilmiştir.American Striping Co.Dan Zurcher'ın "28 Yıllık Bir Otoparkı Tek Başıma Nasıl Soyarım" adlı Kitabımı satın al.Park Yeri Şablonları.yepyeni.Hiç Kullanılmamış.Her gün, bütün gün üretim yapıyoruz.Bu 1/16 " kalınlığında Düşük Yoğunluklu Polietilen Plastiktir; LDPE.Bu, tüm Kaldırım Markalama Şirketlerinin seçtiği malzemedir.Tüm kendi kişisel şablonlarım 1/8 " kalınlığında malzemedir..ancak, ara sıra kullanım için..bu 1/16 " kalınlık size iyi hizmet edecektir.Ben Dan Zurcher ve Amerikan Striptiz Şirketinin sahibiyim.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da