.

.

Led ışıklı XİAOQİANG Makyaj Aynası, Yuvarlak Makyaj Aynası, 360 Rotasyon Makyaj Uygulamak, Kontak Takmak ve Tıraş Etmek için İdeal (Renk: Nikel)

Led ışıklı XİAOQİANG Makyaj Aynası, Yuvarlak Makyaj Aynası, 360 Rotasyon Makyaj Uygulamak, Kontak Takmak ve Tıraş Etmek için İdeal (Renk:

₺ 747.30

Malların miktarı
Stokta

MAGN 1 X & 10 X BÜYÜTME : Duvar Makyaj Aynası, temiz bir yansıma görüntülemek ve saçınızın ve makyajınızın her detayının yerinde olduğundan emin olmak için 10x büyütme seçeneği ve genel görünümünüzü görüntülemek için 1x büyütme sağlar. ♦ YÜKSEK KALİTELİ PİRİNÇTEN imal edilmiştir : Paslanmaz, antikorozif ve dayanıklıdır.Çerçeve ilk birkaç kez daha sağlam olabilir, yeni aynalar için normaldir.Ve birkaç kez kullandıktan hemen sonra alacaktı. LIGHTING DOĞAL LED aydınlatma : Doğal LED ışıkları loş ortamda bile size harika bir yansıma sağlar.Doğal güneş ışığını yakından taklit eden bir LED ışık şeridi (6000 K) ile gözlerinizi ışıktan koruyun. ◆ ÇOK AMAÇLI : Zarif tasarım, ev, otel, kaplıcalar ve banyo vb.Için uygun olacaktır.Kontakt lens takma, kaş cımbızlama, makyaj, saç kesimi, tıraş vb.Gibi makyajlarda uygulama için idealdir. DESIGN 360 DERECE DÖNDÜRME TASARIMI : Pürüzsüz 360 derece döndürme, süper yakın görmenize yardımcı olur, saçın arkasını görecek kadar duvardan uzağa çekebilirsiniz ve kullanılmadığında duvara çok güzel bir şekilde katlanır.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da