.

.

ZHUAN Cilt Dostu Pamuk Güzellik Yatak Örtüsü 4 Parça Masaj Masa Levha Setleri, Çarşaf Setleri Leke Dayanıklı Spa Yatak Örtüleri ile Yüz Dinlenme Delik-Güderi 60x180 cm (24x71 inç)

ZHUAN Cilt Dostu Pamuk Güzellik Yatak Örtüsü 4 Parça Masaj Masa Levha Setleri, Çarşaf Setleri Leke Dayanıklı Spa Yatak Örtüleri ile Yüz

₺ 243.30

Malların miktarı
Stokta

♦ Yüksek Kaliteli Elyaf - Polyester Ve Pamuk Karıştırma Elyafından Yapılmıştır, Ağırlık Ve Lif Yoğunluğu Her İkisi De Geliştirilmektedir, Bu Nedenle Daha İyi Boncuklanma Direnci Ve Aşınma Direncidir. ✔ Akıllı Mikrofiber Kumaş-Her mevsim Kullanım İçin Hafif, Dokunuşa Karşı Süper Yumuşak Ve Lekelenmeye Karşı Dayanıklı Bir Mikrofiber Seçtik.Kullanımdan Sonra Temiz Kullanmak isteyen kalır bekledikten Sonra ılık su ile Yıkayın. Functional Fonksiyonel Masaj Koltuğu Seti - Etek Çarşafı, Tüm Eşyalarınızı Masaj Masasının Altına Gizlemek İçin Çok İyidir, Bu Da Spa'nızı Temiz Ve Düzenli Hale Getirir Ve Yerden tasarruf sağlar.Sık Kullanılan Tüm Yağlarınız, Spa Aletleriniz Ve Diğer Eşyalarınız Masa Eteğinin Altına Gizlenebilir. ✔ ZARİF STİL-Keyifli fırfır tasarımı,klasik,Güzel bir görünüm,Uzun ömürlü,Kumaşın büzülmemesi, Optimum uzun ömür için Solmaz ve kırışmaya karşı dayanıklı olması için yatağın 3 tarafı etrafında toplanmış fırfırlara sahiptir. ✔ LÜKS SPA NEVRESİM TAKIMI - Güzel renkler ve sade tasarım, odanızın veya spanızın tüm ortamını iyileştirir, ticari kullanım için ideal olarak dayanıklıdır.Bu Masaj Masası Etek Seti İle Masaj Masanızı Yenileyin.Müşterinize Profesyonel Ve Lüks Bir Görünüm Kazandırın.Bu Masaj Masası Etek Set.Is İşlevsellik Ve iyi Görünümün Mükemmel Bir Kombinasyonu.Nevresimler Güzellik Salonu Dövmeleri Spa Akupunktur Kayropraktik bakımları İçin Geçerli Olabilir.Güzellik Salonunuzun Düzenli Ve Düzenli Görünmesini Sağlayın,Masaj Masanıza Mükemmel Bir Son Dokunuş.Bu 4 Parça Set.Masaj Masası Örtüsü, Kapitone Battaniyeli Yatak Örtüsü, Yastık Kılıfı Ve Tabure Kılıfı İçerir, Kullanımınız İçin Tüm Olanakları Sağlar.Anahtar Özellik : 1. Tüm maç : Bu Yatak Eteği,Çarşaflarınız,Yastık Kılıflarınız,Battaniyeleriniz,Farklı Renk Ve Malzemelerden Yapılmış Yatak Pedlerinizle Mükemmel Bir Şekilde Eşleştirilebilir Ve Yatak Odanız İçin Düzenli,Birleşik Ve Çağdaş Bir Görünüm Yaratır. 2. Varsayılan Olarak, Masa Sayfasında Yüz Dayanağı İçin Bir Delik Vardır.Bu Yüz Dinlenme Deliği Olmadan Sizin İçin Özelleştirebiliriz. 3. Kayış Tasarımı : Yatak Örtüsünün kaymasını Önlemek İçin Yatak Örtüsünün Alt Kısmında Bir Kayış Vardır. 4. Teslimat, Nakliye Ve Satış Sonrası Hizmette 5 Yıldızlı Hizmet Sunmaya Çalışıyoruz.Eğer Herhangi bir Sorunuz varsa, bizimle Temas kurmaktan çekinmeyin Lütfen.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da