.

.

Yves Rocher Vitalite Yaşlanma Karşıtı Şampuan 300 ml./ 10.1 fl.oz. + Yves Rocher Botanik Saç Bakımı Yaşlanma Karşıtı Kızartıcı Maske, 150 ml./5 fl.oz.

Yves Rocher Vitalite Yaşlanma Karşıtı Şampuan 300 ml./ 10.1 fl.oz. + Yves Rocher Botanik Saç Bakımı Yaşlanma Karşıtı Kızartıcı Maske,

₺ 65.97

Malların miktarı
Stokta

Yaşla birlikte zayıflayan saçların doğal canlılığını geri kazandırır.Artı : silikonsuz formülü saçları ağırlaştırmadan sarar.Saçınızın gücünü ve yoğunluğunu geri kazandırır.Sonuç : dönüştürülmüş, saçlarınız kalınlığını ve yoğun parlaklığını geri kazanır.İkili canlandırıcı etki : saçınızı kızartırken ve onarırken kafa derisinin mikrosirkülasyonunu uyarır.Yves Rocher Vitalite Yaşlanma Karşıtı Şampuan 300 ml./ 10.1 fl.oz. + Yves Rocher Botanik Saç Bakımı Yaşlanma Karşıtı Kızartıcı Maske, 150 ml./5 fl.oz. Kadınların %83'ü saçlarının canlılığını geri kazandığını gözlemledi.Paraben ve renklendirici ücretsiz.Ekstra güçle saçlarınız kalınlığını ve yoğunluğunu geri kazanır shine.It daha dayanıklı ve daha güzel görünüyor.Kamelyaorijinal olarak Asya'dan gelen Kamelya, Japonlar tarafından uzun yıllar yaşlanma karşıtı olarak kullanılan değerli yağı ile ünlüdür properties.It besleyici, koruyucu ve onarıcı özellikleri nedeniyle cilt ve saç derisi üzerinde büyük bir etkiye sahiptir ve ayrıca kuru ve cansız saçlar için son derece faydalıdır.Yves Rocher Botanik Güzellik araştırması, Kırmızı asma yaprağının saç derisinin mikrosirkülasyonunu uyararak yaşlanma karşıtı saç bakımı için güçlü bir aktif ikili oluşturma kapasitesi ile birleştirdi.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da