.

.

Saçak Bigudi, Saç Silindirler Set İki-in-one Saç Curling Aracı Saç Şekillendirici Aracı Kendinden Yapışkanlı Saç Rulo, Salon Profesyonel Kullanım için Ev Berber Dükkanı(mor)

Saçak Bigudi, Saç Silindirler Set İki-in-one Saç Curling Aracı Saç Şekillendirici Aracı Kendinden Yapışkanlı Saç Rulo, Salon Profesyonel

₺ 62.97

Malların miktarı
Stokta

Özellikler Dikenli saç silindiri ile havalandırma için dikenler vardır, düşmesi kolay değildir ve güçlü tutuş.Üç model vardır, büyük, orta ve küçük, farklı karşılamak için needs.It daha iyi sonuçlar için saç neredeyse ıslak olduğunda kullanılması önerilir.İkisi bir arada kıvırma klipsi, düşmeyi zorlaştırır ve güzel bukleler oluşturur.Nefes alabilen ve havasız olmayan saç kurutma makinesi, saçları sıcak ve soğuk hava ile dönüşümlü olarak üfler ve şekli hızla ayarlar.Özellik : 1. İkisi bir arada kıvırma klipsi, düşmeyi zorlaştırır ve güzel bukleler oluşturur.2. Özellikler Dikenli saç silindiri ile havalandırma için dikenler vardır, düşmesi kolay değildir ve güçlü tutuş.3. Nefes alabilen ve havasız olmayan saç kurutma makinesi, saçları sıcak ve soğuk hava ile dönüşümlü olarak üfler ve şekli hızla ayarlar.4. Daha iyi sonuçlar için saç neredeyse ıslak olduğunda kullanılması önerilir.5. Farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak için büyük, orta ve küçük üç model vardır.Şartname : Durum : %100 % Yeni Öğe Türü : Saç Roller Size : Yaklaşık.S : 2.5x7 cm / 1x2. 8 inç : 3. 4x7 cm / 1. 3x2. 8 inç : 4x7 cm / 1. 6x2. 8 inç Instructions : 1. Saçlarınız neredeyse ıslak olduğunda kıvrılmanız önerilir.Uygun miktarda saç alın ve ihtiyacınıza göre silindirin etrafına sarın.2. Saç rulo (tam kafadan 2-3 ayarlar gerektirir) toka için yaklaşık 15 dakika bekleyin, saç kuruduktan sonra toka kaldırın ve (eğer saç sert ya da yumuşak ise, daha uzun bir zaman için önerilir), çıkardıktan sonra önceki curl yönünde çıkar toka kullanın sonra bazı ayar kalıcı effect Package bir Listesini elde etmek için sprey tavsiye edilir : 2 x Büyük Saç Roller2 x Orta Saç Roller2 x Küçük Saç Roller2 x Kolu.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da