.

.

Isıtıcı ve Dijital Zamanlayıcılı Ultrasonik Temizleyici, Protez, Madeni Paralar, Küçük Metal Parçalar, Kayıt, Devre Kartı, Günlük İhtiyaçlar, Laboratuar Aletleri vb. Için Dijital Zamanlayıcılı Mücevher Temizleme Makinesi (3L, 110V)

Isıtıcı ve Dijital Zamanlayıcılı Ultrasonik Temizleyici, Protez, Madeni Paralar, Küçük Metal Parçalar, Kayıt, Devre Kartı, Günlük İhtiyaçlar,

₺ 299.97

Malların miktarı
Stokta

【Premium Malzeme】 Korozyon suyu lekesini önlemek ve tankın her zaman yeni görünmesini sağlamak için gelişmiş Fırçalanmış Paslanmaz Çelik Temizleme Tankı.Dayanıklı ve sağlam. (Buna karşılık, yaygın paslanmaz çelik temizleme tankları, uzun süre kullanıldıktan sonra yüzeyde kirli sarı korozyon suyu lekesi olacak ve çıkarılması zor olacaktır.). 【Derin Temizlik】 Ultrasonik mücevher temizleyicinin ısıtma gücü 100w'a kadardır ve ultrasonik güç 120w'a kadardır. Altı set dahili güçlü dönüştürücü ultrasonik gücü güçlendirebilir ve üstün temizleme sonucu verebilir. 【Ultrasonik ve ısıtma】 Takı temizleme makinesi ayrıca bir ısıtma fonksiyonuna sahiptir, ultrasonik temizleme ve ısıtma aynı anda çalışabilir.LED dijital zamanlayıcı ve sıcaklık göstergesi hassas yıkama süresi ve sıcaklık kontrolü gerçekleştirebilir.Zamandan ve paradan en büyük ölçüde tasarruf edin ve mükemmel temizlik sağlayın. 【Yaygın Olarak Kullanılan】 Daha az sürtünmeye ihtiyaç duyan bazı küçük nesneleri temizlemek için 3 L ultrasonik temizleyici makinenin içindeki paslanmaz çelik temizleme sepeti, küçük nesneler ve tank arasındaki sürtünmeyi azaltabilir.Takı için uygun, laboratuvar, devre, diş ekipmanları, sofra, ve diğer yıkama malzemeleri. 【En iyi Hizmet】 Ürünün herhangi bir kalite sorunu varsa, 30 gün içinde ücretsiz iade ve geri ödeme sağlıyoruz ve bir yıllık garanti veriyoruz.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. (24 Saat çevrimiçi hizmet hafta sonu bekliyoruz).Sextupole Ultrasonik Temizleyici, ultrasonik gücü güçlendirebilen ve üstün temizlik yapabilen altı set dahili güçlü dönüştürücüye sahiptir outcome.It bir çalışma döngüsü süresini seçmek için temizlenecek öğelerin miktarına ve durumuna göre üniteyi kontrol etmek için ultrasonik temizleyicide dijital programın kullanılmasıdır.Sonuç olarak, el yıkama, buharlı temizleyiciler, yüksek basınçlı su jeti temizleme veya diğer makinelerden daha rahat ve verimlidir.Yüksek verimlilik, temizleme solventi, termal enerji, iş yeri ve işçilikten tasarruf sağlar!.Daha az sürtünmeye ihtiyaç duyan bazı küçük nesneleri temizlemek için 3 L ultrasonik temizleme makinesinin içindeki paslanmaz çelik temizleme sepeti, küçük nesneler ve tank arasındaki sürtünmeyi azaltabilir.Havza gövdesi, makinenin kullanımı sırasında zarar görmemesini sağlayan pürüzsüz kenarlı paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Mücevher temizleme makinesinin altındaki braket, makine ile zemin arasındaki sürtünmeyi büyük ölçüde artıran, temizleme işlemi sırasında makineyi daha kararlı hale getiren ve sarsıntıdan kaynaklanan gürültüyü azaltan silikon kauçuktan yapılmıştır.Topraklama kablosu çift sigortaları güvenliğinizi korur. 1 x Ultrasonik Temizleyici. 1 x Temizleme Sepeti. 1 x Paslanmaz Çelik Kapak. 1 x Kullanım Kılavuzu. 1 x Güç Kablosu.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da