.

.

Biseksüel 3x5 Ayak LGBTQ + Gurur Bayrağı-Cesur Canlı Renkler, UV Işınlarına Dayanıklı, Altın Pirinç Grometler, Dayanıklı 100 Denye Polyester, Güçlü Kilitli Dikiş-İç veya Dış Mekan Uçuşu için mükemmel!

Biseksüel 3x5 Ayak LGBTQ + Gurur Bayrağı-Cesur Canlı Renkler, UV Işınlarına Dayanıklı, Altın Pirinç Grometler, Dayanıklı 100 Denye Polyester,

₺ 29.25

Malların miktarı
Stokta

????BAYRAK EKLEMİ ile gururunuzu gösterin-Gökkuşağı Bayrağının renkleri LGBTQA Topluluğunun çeşitliliğini yansıtır ve Bayrak Eklemi lgbtqa'nın gururlu bir destekçisidir Community.Be gurur duy ve gururunu bayraklarımızdan biriyle temsil et!. ????ÖNEM - “İki Açılı” sembolünden esinlenen Biseksüel Gurur Bayrağı, ilk olarak 5 Aralık 1998'de Florida'da Michael Page tarafından Biseksüel Topluluğun gururunu kutlamasının bir yolu olarak tanıtıldı.2 : 1 : 2 renk oranı, dış renklerin birbirine karıştığını gösteriyor.Üç şerit biseksüelliğin farklı yönlerini temsil eder : Eşcinselliği temsil etmek için %40 Pembe, her ikisinin bir kombinasyonu için %20 Mor ve Heteroseksüelliği temsil etmek için %40 Mavi. ????EN YÜKSEK standart ve KALİTE ile üretilmiştir - Her bayrak, uzun ömürlü kaliteyi görebileceğiniz ve hissedebileceğiniz bir malzeme olan dayanıklı ağır 100 Denye Polyesterden yapılmıştır.Her bayrak, güçlü bir tutuş için iki parlak mukavemet test edilmiş pirinç gromete, kenarlarda çift güçlü kilitli dikişe ve yıpranmayı önlemek için sinek ucunda dörtlü güçlü kilitli dikişe sahiptir. ????UV ışınlarına DAYANIKLI BOYA-Bayrağımızın renkleri zengin, cesur ve en önemlisi DOĞRUDUR.Her bayrak UV ışınlarına dayanıklı test edilmiş renk boyası kullanılarak boyanır, bayrak renklerimiz uzun ömürlü sonuçlar için doğru kalır. ????GURURUNUZLA GURUR duyun-Gururunuzu güzel bayraklarımızla ifade edin.Bayraklarımızın en yüksek standartlarını sağlıyoruz ve memnun değilseniz lütfen bizimle iletişime geçin ve sorunu memnuniyetle çözeceğiz.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da