.

.

FAKEME 16 PİN OBDII Evrensel Erkek 90 Derece Açı

FAKEME 16 PİN OBDII Evrensel Erkek 90 Derece Açı

₺ 209.97

Malların miktarı
Stokta

Ancak şimdi birçok teşhis aracı 16 pinli konektördür, bu yüzden dönüştürmeniz gerekir.Yüksek kalite guaranteed.It sadece küçük bir konektör, herhangi bir yazılım yok.Kolay kurulum,durable.To 16 pinli konektör olan teşhis aracını dönüştürün.Açıklama : - Bu sadece küçük bir bağlayıcı,herhangi bir yazılım yok. - Kolay kurulum, dayanıklı. - Yüksek kalite garantisi. - 16 pinli konektör olan teşhis aracını dönüştürmek için. - Ama şimdi birçok teşhis aracı 16 pinli konektördür, bu yüzden dönüştürmeniz gerekir.Şartname : - Malzeme : Plastik ve Metal-Boyutu : Yaklaşık 40*20*25 Mmpaket İçerir : 1 parça 16pin OBDII 90 derece fiş : Izin lütfen 0.5-1 inç farkı nedeniyle manuel ölçüm.(1 inç=2.54 cm) Lütfen ödeme yapmadan önce boyut ölçümünü ve resmi dikkatlice kontrol edin.Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Lütfen anlayın, Teşekkür ederim.Sizin memnuniyetiniz bizim priority.So memnuniyetinizi karşılamak için en kaliteli ürün ve hizmetleri sunacağız.

Ürün Özellikleri

- Material:
Plastic and Metal
- Size:
Approx 40*20*25mm
Package Includes:
1 Piece 16pin OBDII 90 degree plug :
Please allow 0.5-1 inch difference due to manual measurement.(1 inch=2.54cm) :
Please check the size measurement and the picture carefully before making payment. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Please understand,Thank you. :
Your satisfaction is our priority. So we would deliver the highest quality products and services to meet your satisfaction. :

Alıcılar da