.

.

Eyeliner Kalem, 0.007 oz Uzun Ömürlü Eyeliner Makyaj Kolay Sıvı Kalem Su Geçirmez Çabuk Kuruyan Kızlar için Kadınlar için Günlük Makyaj(L2110-02)

Eyeliner Kalem, 0.007 oz Uzun Ömürlü Eyeliner Makyaj Kolay Sıvı Kalem Su Geçirmez Çabuk Kuruyan Kızlar için Kadınlar için Günlük Makyaj(L2110-02)

₺ 20.97

Malların miktarı
Stokta

Su geçirmez ve Çabuk Kuruyan Formül : Parlak ve zengin renk, lekelenmeden uzun süreli makyaj.Pürüzsüz Astar : Suyun tam ve pürüzsüz akmasını sağlar ve çizgilerin kalınlığını istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.Kolayca Çizin : Parlak ve üç boyutlu göz kalemi çizebilir, göz konturunu büyütebilir ve genel makyajı geliştirebilir.Kolay Temiz : Ilık su ile kaldırabilirsiniz, daha sonra temizleme yağı ile hafifçe temizleyin, kolayca eyeliner kaldırabilirsiniz.Esnek ve Elastik Kalem Ucu : Su çıkışını kontrol etmek kolaydır, deforme olması kolay değildir ve temizlenir.Özellik : 1. Astar : Suyun tam ve pürüzsüz akmasını sağlar ve çizgilerin kalınlığını istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.2. Su geçirmez ve Çabuk Kuruyan Formül : Parlak ve zengin renk, lekelenmeden uzun süreli makyaj.3. Kolayca Çizin : Parlak ve üç boyutlu göz kalemi çizebilir, göz konturunu büyütebilir ve genel makyajı geliştirebilir.4. Kolay Temiz : Ilık su ile kaldırabilirsiniz, daha sonra temizleme yağı ile hafifçe temizleyin, kolayca eyeliner kaldırabilirsiniz.5. Esnek ve Elastik Kalem Ucu : Su çıkışını kontrol etmek kolaydır, deforme olması kolay değildir ve temizlenir.Şartname : Öğe Türü : Eyeliner Kalem Net İçerik : 0.2 g/0.007 oz Shelf Ömrü : 3 yılkullanımlar : Eyeliner Makyajpaket Listesi : 1 x Eyeliner Kalem .

Ürün Özellikleri

Item Type:
Eyeliner Pen
Net Content:
0.2g/0.007oz
Shelf Life:
3 Years
Uses:
Eyeliner Makeup
Package List:
1 x Eyeliner Pen  :

Alıcılar da