.

.

Mini saç düzleştirici, hafif taşınabilir güzellik düzleştirici 2 in 1 seramik turmalin seyahat plaka ısıtma bigudi tüm saç tipleri için (pembe)

Mini saç düzleştirici, hafif taşınabilir güzellik düzleştirici 2 in 1 seramik turmalin seyahat plaka ısıtma bigudi tüm saç tipleri için

₺ 33.87

Malların miktarı
Stokta

[3 D Yüzen Plaka Tasarımı] : 3 D yüzen plaka ve Dikişsiz tasarıma sahip Yassı Demir Kıvırıcı, yukarı ve aşağı panellerin her saçı kavramasına izin verir, böylece saç dökülmez ve çekilmez. [Saçları koruyun] : Saç Düzleştirici tasarımı, saçınızın aşırı ısınmasını veya saç derinizin incinmesini önleyebilen Akıllı 190℃ Sabit Sıcaklıktır. [2'si 1 arada Tasarım] : 2'si 1 arada saç düzleştirici sadece kıvırcık saçlar için değil, aynı zamanda düz saçlar için, özellikle şeffaf patlamalar için mükemmeldir. [Mini Boyut] : Mini Saç Düzleştirici, seyahat veya günlük kullanım olsun, her zaman, her yerde her türlü saç stilini oluşturmanıza yardımcı olabilir. [Kullanımı Kolay] : Bu Seramik Turmalin Saç düzleştirici Plakası, saçları kırmadan veya zarar vermeden pürüzsüz çekme hareketi sağlar. - Yassı demir bigudi 3 D kayan plaka sıcaklık artışı ve 30'lu, hızlı saç şekillendirme, uzun süreli etkisi içindeki ısıyı dağıtmak - Akıllı 190° sıcaklık tutma işlevi saçınızı ısı veya kafa derisi üzerinde yara almadan alma - 2 1 Saç Düz Seramik Turmalin Plaka kolay özel-patlama yoluyla mini yassı demir çanta için ideal bir ektir, uygun zaman otel odasında saçlarını yenilemek görmek için oluşturmak için kıvırcık saçlar için düz saç için değil sadece, aynı zamanda olabilir engelleyebilir, iş gezisi ya da dışarı çıkmadan önce - saç şekillendirme ek Olarak, ısıtma bigudi, aynı zamanda yolculuk sırasında buruşuk elbise tedavisinde veya açık snack çanta mühür Özellikleri : Malzeme : Turmalin Seramik + Plastik Isıtma Elemanı : PTC Güç Oran : 25 W Frekans : 50/60 HZ Voltaj : Renk Tak BİZE Kırmızı Lamba Prizler LED-220 V Çalışma Göstergesi : AC 110 V Şekillendirme Süresi : 1-2mins Sabit Sıcaklık : 190 ° Madde Boyutu : Yaklaşık Pembe kullanılabilir. 22x7.8x4 cm / 8. 7x3. 1 x 1.6 in ısıtma paneli boyutu : Yaklaşık. 70 * 17mm / 2.8 * 0.7 inç Paket ağırlığı : Yaklaşık. 150g öğe Türü : Saç Düzleştirici Paketi Paket içeriği : 1 x saç düzleştirici 1 x kullanım kılavuzu Not : 1.Lütfen öğenin su 2 ile temas etmesine izin vermeyin.Yüksek sıcaklıktaki ürün yüzeyi ile cildinize temas etmekten kaçının3.Bu öğe sadece kuru saçlar için uygundur 4.Sevgili müşteri, lütfen fiş adaptasyonu konusunda endişelenmeden satın aldığınızdan emin olun.Farklı ülke standartlarına göre sizin için bir adaptör sağlayacağız ve normal kullanımını sağlayacağız.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da