.

.

GİOVANNİ L. A. Saç Spritzini Tut, 5 oz. Maksimum Tutma Şekillendirici Sprey, Stili Korur ve Parlaklık Katar (3'lü Paket)

GİOVANNİ L. A. Saç Spritzini Tut, 5 oz. Maksimum Tutma Şekillendirici Sprey, Stili Korur ve Parlaklık Katar (3'lü Paket)

₺ 71.91

Malların miktarı
Stokta

SAĞLAM TUTUŞ : GİOVANNİ LA Hold Hair Spritz, mükemmel yerleştirme ve stilize tutma anlamına gelir Saçınızı istediğiniz yere şekillendirin, ardından yerine oturtun.AEROSOL İÇERMEYEN BAKIM : GİOVANNİ LA Hold Hair Spritz üzerindeki aerosol olmayan pompa, gün boyu sürecek tam kontrol için bu maksimum tutma sisini bitmiş stilinizin her yerine püskürtmenizi sağlar.RENK GÜVENLİ : Aloe Vera, Ayçiçek Tohumu Yağı, Lavanta ve Kekik ile yapılan LA Hold Hair Spritz, donuklaşmadan, rengi sıyırmadan veya saça zarar vermeden stili korur ve parlaklık katar Bu sis kolayca yıkanır, saçları pürüzsüz, nemli ve klimalı bırakır.VEGAN DOSTU ve ZULÜMSÜZ : GİOVANNİ Ürünleri bir dizi organik bileşen kullanır ve Leaping Bunny Sertifikalı zulümsüzdür GİOVANNİ Ürünleri hiçbir zaman hayvanlar üzerinde test edilmez ve sofistike geri dönüştürülebilir ambalajlarda gelir.LAURYL & LAURETH SÜLFAT İÇERMEZ : GİOVANNİ ürünleri, normal güzellik ürünlerinde yaygın olarak kullanılan sert kimyasallar içermez ve sizi güçlü, güzel saçlarla bırakır.GİOVANNİ L. A. Hold Hair Spritz, mükemmel yerleştirme ve stilize tutma anlamına gelir.Saçınızı istediğiniz yere şekillendirin, sonra yerine oturtun.*USDA sertifikalı organik bileşenlerin listesi için Malzemeler bölümüne bakın.GİOVANNİ, doğal ürün mağazalarındaki ilk tam kapsamlı, salondan ilham alan saç bakım markasıydı ve bugün Amerika Birleşik Devletleri Doğal Ürünler Endüstrisinde 1 numaralı Saç Bakım hattıdır.Ama bir marka olmadan önce bir öncü vardı.Arthur Guidotti'nin her şey için bir vizyonu ve sevgisi vardı.Tutkusunu Hollywood ve Beverly Hills'de kuaför olarak geliştirmeye başladı.Bir süre kuaför ikonu Gene Shacove ile çalıştı ve “saç renginin babası” Al Lapin ile iyi arkadaş oldu .1960'lı yıllara gelindiğinde Arthur yeteneklerini olgunlaştırıyordu ve Sunset adlı kendi salonunu açmaya karar verdi.Salon, ünlü Sunset Strip'te hareketli bir yerdi ve Lucille Ball da dahil olmak üzere birçok Hollywood ünlüsü ile bir hit oldu .1979'dan bu yana GİOVANNİ Denge Kuralı, olağanüstü ürün performansından ödün vermeden her ürünü mümkün olduğunca saf ve doğal hale getirme taahhüdümüzdür.GİOVANNİ, estetik açıdan güzel ambalajlara sarılmış ve olağanüstü görseller ve grafiklerle pazarlanan yalnızca en yüksek performanslı formülasyonları yaratmaya kendini adamıştır.L. A. Hold, mükemmel yerleştirme ve stilize tutma anlamına gelir.Işıkların altında veya sıcak, sıcak geceler için harika.Bitmiş kontrol için bu sıkı tutma sisini bitmiş tarzınızın her yerine püskürtün.Saçı istediğiniz yere taşıyın, sonra yerine oturtun.L. A. Hold Hair Spritz ile sen bir star.So gülümse.Tarzın yerinde.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da