.

.

13 Tellerinin 13 Renkler 16 Karışık Renkler Renkli Sentetik Tüy Saç Uzantıları Kiti (Değil Gerçek Tüy) ile 50 Adet Silikon Mikro Bağlantı Boncuk 1 Tığ Kanca Araçları Kiti (16 inç, Mixed13)

13 Tellerinin 13 Renkler 16 Karışık Renkler Renkli Sentetik Tüy Saç Uzantıları Kiti (Değil Gerçek Tüy) ile 50 Adet Silikon Mikro Bağlantı

₺ 17.97

Malların miktarı
Stokta

Yüksek kaliteli ve güzel ipucu saç uzantıları , kolay uygulanır, arapsaçı ücretsiz, dökülme ücretsiz.Isıya dayanıklı sentetik saçlar yıkanabilir, şekillendirilebilir, düz ütülenebilir ve kıvrılabilir.Paket içeriği : 13 ipliklerini sentetik tüy saç uzantıları,uzunluğu : 16",50 Pcs silikon boncuk saç ve 1 tığ işi kanca aracı için.Tüy Saçları kızlar,çocuklar ve kadınlar için mükemmeldir.Size yeni bir fashional saç görünümü verin.Lütfen Dikkat : Bunlar tüy gibi görünmek için profesyonelce boyanmış sentetik saç uzantılarıdır (gerçek tüyler değil).Marka : jıefeng Haır Stil : Moda sentetik tüy saç uzantıları araçları kiti ile.Saç Uzunluğu : 16 İnç Uzun Saç Ağırlığı : Süper hafif Malzeme : Sentetik Saç (Kaliteli Fiber Malzemeler) Tüyler : 1. 13 İpliklerini Renkli Sentetik Saç Uzantıları, Süper Değer! 2. Kendinizi ifade etmenin veya saçınıza vurgu eklemenin harika bir yolu, tatil, parti, etkinlikler veya salon Kullanımı için harika 3. Kendi saçlarınız gibi yıkanabilir ve kurutulabilir, ayrıca saçınıza uyacak şekilde daha kısa bir uzunluğa kesebilirsiniz 4. 50 Adet mikro bağlantı boncuğu, 1 adet kroşe kancası ile birlikte gelir,her türlü saç için harika çalışır (Sarışın, Kahverengi, Siyah) 5. Uygulamak ve Çıkarmak çok kolay, tamamen evde kendiniz yapabilirsiniz.Nasıl kullanırım?1. Mikro halkayı diş açma kancasına geçirin. 2. Kendi saçınızın bir telini alın ve mikro halkayı diş açma kancasına takarak kendi saç telinize kaydırın, ardından halkayı kendi saçınıza kaydırın. 3. Bir uzatma alın ve I-Ucu bağını alttan halkaya kaydırın. 4. Halkayı bir kapatma / açma aleti ile sıkıştırın (herhangi bir küçük pense iyi olacaktır). 5. Saçınızın farklı bölümlerine birkaç uzatma uygulayabilirsiniz. 6. Uzantıları saçınıza en uygun uzunlukta kesin. 7. Bitti!Çıkarmak için Açma / kapama aletini (pense) alın ve mikro halkayı açmak için ters yönde hafifçe sıkarak açın.Uzatma kablolarını dışarı çekin.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da