.

.

2 in 1 Mini saç düzleştirici bigudi seramik turmalin plaka düzleştirici saç şekillendirici 190 sabit sıcaklık ısıtma bigudi (ABD-Mor)

2 in 1 Mini saç düzleştirici bigudi seramik turmalin plaka düzleştirici saç şekillendirici 190 sabit sıcaklık ısıtma bigudi (ABD-Mor)

₺ 37.17

Malların miktarı
Stokta

1 saç düzleştirici 2 7 2 1 Saç Düzleştirici Bigudi özelliği mükemmel özel kakül görmek için kıvırcık saçlar için düz saç için değil sadece, aynı zamanda.Aşağıdaki özellikleri : 3 D kayan plaka, Sorunsuz seramik turmalin panelleri, akıllı 190 sabit sıcaklık, negatif iyonlar vardır. 【Hızlı ısıtma】 30s Sıcaklık yükseliyor.Şekillendirme Süresi : 1-2mins.Gelişmiş PTC ısıtıcı, ultra hızlı ısınma süresi ile tutarlı ısı dağılımı sağlar, böylece göz açıp kapayıncaya kadar çarpıcı saçlara kolayca sahip olabilirsiniz. 【Seramik Turmalin Yassı Demir】 Seramik turmalin plakalara sahip bu yassı demir, saçları kırmadan veya zarar vermeden yumuşak çekme hareketi sağlar.Her saçı kavramak için yukarı ve aşağı panellerin kesintisiz tasarımı, böylece saç dökülmez ve çekilmez. 【Negatif İyon Saç Bakımı ve 190 Sabit Sıcaklık】 Saç düzleştirici negatif iyonlar yayabilir, saçları pürüzsüz, ipeksi, kıvrımsız ve güvenli bırakır.Akıllı 190 sıcaklık tutma fonksiyonu, saçınızın aşırı ısınmasını veya saç derinizin incinmesini önleyebilir. 【Taşınabilir Mini Boyut】Isıtma paneli boyutu : Yaklaşık. 70x17mm / 2.8x0. 7 inç.Mini boy, hafif, çantanıza veya valizinize uyar, böylece tatildeyken bile güzel saçlara sahip olabilirsiniz!.PTC Güç Oran : 25 W Frekans : 50/60 HZ Voltaj : AC 100-teknik özellikler : Malzeme : Turmalin Seramik + Plastik Isıtma Elemanı : güç kaynağı Çalışma Göstergesi : Kırmızı LED Lamba İsteğe bağlı Fişler : Tak, Tak, AB İsteğe bağlı Renkler : Mor, Matcha Yeşil, Gökyüzü Mavi, Şekillendirme Süresi : 1-Sabit Sıcaklık 2mins : 190 Paket Boyutu : Yaklaşık Pembe BİZİ. 22x7.8x4 cm / 8. 7x3. 1 x 1.6 in ısıtma paneli boyutu : Yaklaşık. 70x17mm / 2.8x0. 7 inç Paket Ağırlığı : Yaklaşık. 150g Öğe Türü : Saç Düzleştirici Paket Şunlardır : 1 x Saç Düzleştirici 1 x Manuel Talimat Not : 1.Lütfen öğenin su ile temas etmesine izin vermeyin. 2.Yüksek sıcaklıktaki ürün yüzeyi ile cildinize temas etmekten kaçının. 3.Bu madde sadece kuru saçlar için uygundur. 4.Sevgili müşteri, lütfen fiş adaptasyonu konusunda endişelenmeden satın aldığınızdan emin olun.Farklı ülke standartlarına göre sizin için bir adaptör sağlayacağız ve normal kullanımını sağlayacağız.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da