.

.

200 Adet Saç Rulo Pins plastik pins rulo alır için sabit eski moda saç silindirler ve fırça rulo maşaları Saç şekillendirici aracı iğne yapısı örgü aracı (yeşil)

200 Adet Saç Rulo Pins plastik pins rulo alır için sabit eski moda saç silindirler ve fırça rulo maşaları Saç şekillendirici aracı iğne

₺ 23.85

Malların miktarı
Stokta

PARTNER【BİGUDİ ORTAĞI】 Saç kıvırma için olmazsa olmaz ürünler.eski moda kıvırma silindiri ve fırça kıvırma silindiri kullanmanın annesi veya karısı, bu plastik pim silindiri hediyesini almaktan çok mutlu olacaktır. hair【İYİ ŞEKİLLENDİRME SETİ】Saç rulonuzu düzeltmek için fırça silindiri seçimlerini kullanın, saçınızda şekillendirme izleri bırakmayın, sadece sizi güzel kıvırcık saçlarla bırakın. ◆ 【ÖRGÜ ORTAĞI】 Silindir seti pimleri, örgü sıralarının sayısını kaydedebilir ve iyi örgü ortağınız olabilir. ABSOLUTE【MUTLAK PÜRÜZSÜZ】 Çapak ve pürüzlü kenarlar yok, bükülmesi kolay değil, kırılması veya deforme olması kolay değil.bu plastik rulo pimleri, bukleleri kolayca ve sıkıca tutmak için uygulanabilir, büyüleyici saç bukleleri yapmak için iyi bir saç şekillendirme aracı. PRICE 【FİYATA DEĞER】Saçınıza ve fırça rulosuna takmanız için yeterince uzun ve kullanışlı,3 inç/7.5 cm uzunluğunda 200 saç silindiri iğnesi alacaksınız.saç şekillendirme ihtiyacınızı mükemmel bir şekilde karşılar.plastik rulo çekme ,saç silindirlerine, manyetik saç silindirlerine veya fırça silindirlerine tutturularak kullanılabilir .Kıvırcık saç oluşturma sürecinde ezik bırakmaz.Silindir seti pimleri, örgü sıralarının sayısını kaydedebilir ve iyi örgü ortağınız olabilir.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da