.

.

Merry Christmas Afiş, Büyük Noel İşareti 300X50 CM, Büyük Noel Ev Ev Açık Parti Dekorasyon, Ekleyerek Aile Yeni Yıl Atmosfer, Yapma Komşular Gıpta Sizin Aile.

Merry Christmas Afiş, Büyük Noel İşareti 300X50 CM, Büyük Noel Ev Ev Açık Parti Dekorasyon, Ekleyerek Aile Yeni Yıl Atmosfer, Yapma Komşular

₺ 23.97

Malların miktarı
Stokta

300cm X 50cm/X20inches, Büyük Noel Afiş, parlak dış dekorasyon 118inches, bu afiş ailesine neşe eklemek, komşular ailenin gıpta edelim, Yeni Yıl keyfini ❇️büyük Boyutu. Backdrop Noel Backdrop : Afiş,Noel ağacı,kar tanesi, Noel Baba, Hediye Kutuları, parti fotoğraf kabini arka planı olarak asmak ve daha unutulmaz fotoğraflar çekmek için zarif ve modaya uygun, Noel partinizi fantastik ve unutulmaz kılıyor. ✔ Asması Kolay : Bu afiş her köşede kayışlara sahiptir, asılması kolaydır, doğrudan duvara, verandaya, bahçeye, balkona, ağaçların arasına, çitlere asabilir veya ipleri kesebilir, ardından raptiye ile bağlayabilir veya masa örtüsü olarak kullanabilirsiniz. veya hem iç hem de dış mekanlarda diğer durumlar; Uyarı : paket hiçbir direkleri veya kazıklar ile birlikte geliyor. Quality Kalıte Malzeme : büyük Merry Christmas işareti polyester malzemeden yapılmış, dayanıklı ve sağlam, su geçirmez ve hiçbir kimyasal kokuyor, uzun vadeli bir hizmet ömrü için sürebilir, saklamak kolay ve gelecek Noel dekorasyon için yeniden kullanılabilir. Perfect Mükemmel : Malzememiz çok iyi ve Lojistik dağıtımı da hızlı, Ekstra zamanınızı geciktirmeyecek.Ne bekliyorsun!Acele et ve Noel'e hazırlan!.Lütfen Dikkat : Bu öğe, kıvrımlara sahip olmasını sağlayan düz bir plastik torbada gönderilir.Ters tarafı ütüleyin veya uygularken sıkıca gerin, daha iyi görünmesini sağlayabilirsiniz. güneşte düz bir şekilde 10 dakika uzanmak da onu güzel ve pürüzsüz hale getirebilir.Bu yıl hikayemiz Noel Günü için yeni bir açık bahçe afişi tasarladı.Dayanıklı ve tekrar kullanılabilir malzemesi, benzersiz ve ayrıntılı, büyük ve uygun boyutu, hepsi Noel süslerinin Noel dekoru için mükemmel olduğunu gösteriyor.Noel afişinin kurulumu çok kolaydır.Noel tabelasını iki ağacın arasına, bir sıra çitin üzerine, duvara, garaj kapısına, balkona istediğiniz yere bağlamak için ipi kullanabilirsiniz.Ve Noel dış mekan dekoru hafiftir, getirilmesi ve çıkarılması kolaydır.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da