.

.

Sakytal Kırmızı Sahte Ayak Tırnakları Parlak Tam Kapak Yanlış Ayak Tırnak Yıldız Akrilik Klip Basın Ayak Tırnağı Kadınlar ve Kızlar için(24 Adet)

Sakytal Kırmızı Sahte Ayak Tırnakları Parlak Tam Kapak Yanlış Ayak Tırnak Yıldız Akrilik Klip Basın Ayak Tırnağı Kadınlar ve Kızlar için(24

₺ 19.98

Malların miktarı
Stokta

Glitter ayak tırnağı,bir tür yeşil dostu çevre malzemesi olan,toksik olmayan,kokusuz,Tırnaklarınıza veya vücudunuza zarar vermeyen ve ayak tırnaklarını dayanıklı ve doğal yapan yüksek kaliteli ABS malzemeden yapılmıştır.Kırmızı tırnak vardır 12 farklı boyut için seçim ,yaklaşık size : 20mm*16.5 mm*2pcs,19mm*15mm*2pcs,18mm*14.5 mm*2pcs,17mm*14mm*2pcs,14mm*9mm*2pcs,13mm*9mm*2pcs,12mm*8mm*2pcs,12mm*8mm*2pcs,11mm*7mm*2pcs,10mm*7mm*2pcs,9mm*6mm*2pcs,8mm*6mm*2pcs,yukarıda boyutları ile ölçülen el ve olacak bazı sapma.Ayak tırnaklarındaki parlak baskı balo,parti,günlük yaşam vb.Için mükemmeldir,onlara her zaman övgü alacaksınız.Ayrıca karınız,kız arkadaşlarınız vb.İçin tatlı bir hediye olabilir.Ayak tırnağındaki akrilik pres, 24'lük bir pakette 1 tırnak etiketine ve 1 mini tırnak dosyasına sahiptir ve geri dönüştürülebilir.Nakliye ve güvenlik nedenlerini sağlamadığımız için yapıştırıcı sağlamıyoruz.Malları aldıktan sonra,herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle iletişime geçin, size hızlı bir şekilde yardımcı olacağız.Sizin memnuniyetiniz bizim motivasyonumuzdur!.Glitter kırmızı sahte ayak tırnakları Malzemesi : tırnaklardaki kırmızı baskı,bir tür yeşil dostu çevre malzemesi olan,toksik olmayan,kokusuz,Tırnaklarınıza veya vücudunuza zarar vermeyen ve ayak tırnaklarını dayanıklı ve doğal yapan yüksek kaliteli ABS malzemeden yapılmıştır.parlak ayak tırnaklarını tutkalla tutturun.parmağınız için farklı boyutta 24 adet set, Farklı ekran ayarı ve ışık nedeniyle renk resimden biraz farklı olabilir.Sahte ayak tırnaklarını istediğiniz uzunlukta ve şekilde kesebilir ve dosyalayabilirsiniz.Farklı stilleri değiştirmek için rahat ve kolay.Paket : 24 adet sahte ayak çivi. 2 sayfalık 24 adet tırnak sticker. 1 adet rastgele renk tırnak törpüsü.Aşınma yöntemi 1. Yağı tırnaklarınızdan bir alkol süngeri 2 ile ovalayın. Tırnaklarınızı parlatın ve doğru boyutu seçin 3. Ayak köküne yapıştırmak için doğru boyutta jöle tutkalı seçin 4. Çiviyi çiviye doğrultun ve 15 saniye boyunca bastırın.Çiviyi oturuncaya kadar kesin.Konularda dikkat gerek : 1.Lütfen ölü tırnak derini temizle. 2.Uzun tırnaklarınızı kesmek için tırnak makası kullanın. 3.Lütfen bulaşıkları yıkarken,çamaşırları yıkarken ve diğer uzun süreli işleri suda yaparken sahte tırnaklarımızı takmamaya çalışın. 4.Biz sadece çift taraflı tırnak çıkartmalar,değil sıvı tutkal (çünkü ulaşım ve güvenlik nedenleriyle sağlamaz) İade politikası : İade etmek istiyorsanız, lütfen ürünlerimi ve etiketlerimi yeni tutun.İki koşul daha fazla iade edilmeyecektir : 1 : Ürün kullanılmış veya hasar görmüştür. 2 : Etiket eksik veya hasarlı.Ürünlerim veya siparişimle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, Yardım için bize e-posta göndermekten memnuniyet duyarız.

Ürün Özellikleri

Alıcılar da